BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam restaurację cenionej sieci franczyzowej

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 150 000 PLN
Rok rozpoczęcia działalności 2019
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 lipca 2020

ID ogłoszenia: #4393
liczba wyświetleń: 557
Ogłoszenie: Sprzedam restaurację cenionej sieci franczyzowej jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam restauracje cenionej sieci franczyzowej.

Restauracja działa od połowy 2019 roku w bardzo dobrym punkcie Warszawy. Zlokalizowana jest w pobliżu ogromnych centrów biznesowych, więc generuje obroty zarówno w okresie lunchu, jak i wieczorami. Jest w pełni wyposażona i nie wymaga nakładów finansowych.

Lokal ok 130 m2, ilość miejsc siedzących dla ok 50 osób. Restauracja posiada już szerokie grono stałych gości, dopracowane menu, stronę www z możliwością zamówień jak i rezerwacji stolików online. Podpisane są umowy z zewnętrznymi dostawcami takimi jak np. Pyszne lub Uber. Przyznana jest koncesja A/B/C. Lokal posiada wszystkie niezbędne pozwolenia sanepidu. Jest możliwość ustawienia ogródka w okresie letnim.

Wyposażenie świeżo zakupione, nowoczesne i regularnie serwisowane.

Prognozowane obroty za rok obrachunkowy ok. 1,1 mln. Przy obecnym poziomie obrotów, kosztów stałych oraz zmiennych, miesięczny zysk pozwoli na zwrot z inwestycji w ciągu ok roku. Przy poświęceniu mu czasu obecne obroty można w ciągu kilku miesięcy bez problemów zwiększyć ok. 50-60%. Jest to stały, stabilny biznes, dający właścicielowi satysfakcję finansową.
Nie trać czasu na szukanie miejsca, lokalu, remonty, projekty technologiczne, pozwolenia, zgody sanepidu, wizyty w urzędzie itp. Sprzedamy gotowy, urządzony i działający bez zastrzeżeń kompletny lokal z całym know-how doświadczonej sieci franczyzowej.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/Yr4n8O_3UPc

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

restauracja Sprzedam Restaurację franczyza

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl