BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam rentowną hurtownię drzwi i bram ze stałymi odbiorcami, marką i doświadczoną kadrą

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży 3 440 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2008
Profil działalności hurtownia drzwi i bram
Liczba udziałowców 1
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Współpraca posprzedażowa Tak
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 27 listopada 2023
Oferta ważna do: 30 marca 2024

ID ogłoszenia: #9493
liczba wyświetleń: 235
Ogłoszenie: Sprzedam rentowną hurtownię drzwi i bram ze stałymi odbiorcami, marką i doświadczoną kadrą jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż hurtownia drzwi i bram zlokalizowana w dużym mieście w Wielkopolsce. Hurtownia działa jako wyodrębniona części przedsiębiorstwa budowlanego i sprzedana zostanie w formie notarialnej Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa w cenie 3,44 mln zł.

Hurtownia zatrudnia 14 doświadczonych pracowników, działa w kilku województwach i ma kilkuset stałych odbiorców hurtowych w postaci salonów drzwi i okien oraz firm budowlanych.

Hurtownia działa na rynku od 17 lat i generuje przychody 11-14 mln rocznie (rok 2021- 11 mln, rok 2022- 13 mln).

Hurtownia jest rentowna i posiada stany magazynowe o wartości około 1 mln zł. Dodatkowo hurtownia ma kilka samochodów dostawczych i osobowych dla przedstawicieli handlowych, wózek widłowy, w pełni wyposażone biuro i magazyn oraz działa w obiekcie handlowo-magazynowym o wielkości 650 m2 zlokalizowanym na działce o powierzchni 6,5 tys. m2.

Poza marką, stanami magazynowymi, kompletne wyposażeniem biur, magazynów i ekspozycji nabywca przejmuje całą bazę kontrahentów, wyszkolonych i doświadczonych pracowników oraz rynek zbytu w 7 województwach.

Opcjonalnym wariantem transakcji jest zakup 75% pakietu całego przedsiębiorstwa działającego w formie spółki z o.o. oraz posiadającej poza hurtownią drzwi i bram również drugi oddział w Wielkopolsce sprzedający również inne towary budowlane wraz z własną nieruchomością (handlowo-magazynową) w cenie 7,06 mln zł.

Resumując hurtownia będąca przedmiotem oferty działa na zasadach wydzielonego i zorganizowanego oddziału dlatego jej sprzedaż może odbyć się zarówno w ramach zakupu udziałów całej spółki jak i niezależnie w formie Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa w cenie 3,440 mln zł (bez podatku vat).

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

hurtownia drzwi hurtownia bram Na sprzedaż hurtownia hurtownia na sprzedaż

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl