BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam portal internetowy, bazę noclegową w Polsce

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 04 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #543
liczba wyświetleń: 907
Ogłoszenie: Sprzedam portal internetowy, bazę noclegową w Polsce jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferuję do sprzedaż profesjonalny serwis internetowy Noclegs_pl o charakterze turystycznym wraz z dwoma podpiętymi do niego domenami internetowymi: Noclegs_pl oraz Noclegs_com oraz łącznie z ofertami klientów, które są na nich umieszczone.

Oferty klientów serwisu stanowią ofertę wypoczynkową obiektów turystycznych (np.: hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, wille oraz kwatery prywatne) znajdujących się w najpopularniejszych turystycznych miejscowościach w Polsce np.: Zakopane, Władysławowo, Mielno, Ustronie Morskie itp.

Serwis ten umożliwia samodzielne dodawanie oraz edytowanie ofert przez właścicieli obiektów turystycznych. Rozbudowany panel administracyjny pozwala w pełni na zarządzanie ofertami klientów.

Dodatkowo portal pozwala na umieszczanie artykułów sponsorowanych o charakterze turystycznym (np.: za opłatą można napisać artykuł o jakimś ośrodku wypoczynkowym itp.) oraz sprawozdań z wydarzeń kulturalnych.

Na portal ten mam podpisaną umowę z profesjonalną firmą na jego pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Oprócz pozycjonowania w Internecie mam umieszczone banery reklamowe z nazwą serwisu na płotach obiektów noclegowych w kilku kurortach w Polsce.

Kupującemu wystawię fakturę.

Cena: 500 000 zł netto.
Cena netto, do negocjacji.

Nie sprzedaję całej firmy tylko sam portal internetowy.

Serdecznie polecam.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

portal internetowy baza noclegowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl