BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam Pałac z II poł. XIX w.

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Złotów
Cena sprzedaży 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Rok rozpoczęcia działalności 1895
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1079
liczba wyświetleń: 1599
Ogłoszenie: Sprzedam Pałac z II poł. XIX w. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Neoklasycystyczny pałac położony na wzgórzu obok drogi asfaltowej relacji Piła-Koszalin, zbudowany w II połowie XIX wieku. Jest to piętrowa, podpiwniczona budowla, o nieregularnej bryle, wzniesiona na planie prostokąta, nakryta czterospadowym dachem. W tylnym narożniku stoi kwadratowa wieża z panoramicznym widokiem, zwieńczona wysoką latarnią ze spiczastym hełmem.

W elewacji tylnej usytuowano pseudo ryzalit, zwieńczony trójkątnym szczytem. Ryzalit jest poprzedzony pięciobocznym gankiem, zwieńczonym tarasem. Przed gankiem znajduje się kolisty taras na wysokiej, kamiennej podmurówce z tralkową balustradą oraz schodami po obu bokach, prowadzącymi do parku. Wszystkie okna są zwieńczone półokrągło. Elewacje są ozdobione boniowaniem. Pałac jest otoczony parkiem krajobrazowym.

Działka 16000m2 niemal w całości porośnięta starodrzewem z wyraźnymi alejkami spacerowymi. Do jeziora prowadzi ścieżka turystyczna -400m. Jezioro zagospodarowane- plaża, kajaki.

Do infrastruktury (sklepów, kościoła, ośrodka zdrowia) ok. 1 km.
Pałac nadaje się na: Hotel, Pensjonat, Szpital, Dom Starców lub usługi turystyczne. W pobliżu pałacu jest jezioro i lasy, klub jeździecki Pałac wymaga remontu szczególnie wewnątrz z dostosowaniem do przyszłego użytkowania. Cena ofertowa 500.000 PLN.

Wg. rzeczoznawcy pałac po remoncie wart będzie ok.6 mln. zł.

Powierzchnia całkowita: 1600 m²
Powierzchnia działki: 16 000 m²
Liczba pomieszczeń: 32

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Pałac Neoklasycystyczny pałac

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl