BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam nieruchomość z gruntem z leasingiem

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Myszków
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 03 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #788
liczba wyświetleń: 1279
Ogłoszenie: Sprzedam nieruchomość z gruntem z leasingiem jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam spółkę z o. o. założoną w 2012 roku wraz z przejęcia leasingu na nieruchomości i gruntem z możliwością wykupu. Istnieje również zakup nieruchomości.

Park Biurowo-Usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Myszkowa. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dogodnym osiedla mieszkaniowego, Przychodni Zdrowia, Rejonowego Sądu, Urzędu Miasta, ośrodków edukacyjnych, oraz basenu.

Obiekt wybudowany i wykończony przy pomocy wysokiej klasy materiałów jest w części skomercjalizowany i posiada 18 lokali handlowo – usługowych znajdujących się na parterze oraz II-piętrze od 25m2 powierzchni do 59m2. Istnieje możliwość łączenia pomieszczeń wg indywidualnych potrzeb aż do 170m2 uzyskując niezależne powierzchnie komercyjne z własnymi automatycznymi drzwiami.

Na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne toalety. W każdym lokalu są płytki ceramiczne lub panele podłogowe (2 pomieszczenia w stanie developerskim), są podłączenia kanalizacyjne z ciepłą i zimną wodą, schładzanie i ogrzewanie.

Możliwość bezpośredniego łącza energetycznego posiada parter i poziom I to niezależna powierzchnia 407m2 całkowicie przystosowana i gotowa do prowadzenia działalności gastronomicznej (zgoda Sanepidu) z niezależnym wejściem z parteru i komunikacją z tyłu budynku.

Oferowana całkowicie odnowiona część składa się z 3-ch lokali: restauracji, kawiarni i pub-u, przynależą doń kuchnia, zaplecza socjalne, chłodnia, biuro, toalety damska i męska. Całość jest schładzana i ogrzewana. Łączna powierzchnia do wynajmu na trzech poziomach to 1057,82 m2.

Szczegóły oferty proponuję omówić na spotkaniu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Park Biurowo-Usługowy biurowiec

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl