BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam największy portal o fantastyce i geek kulturze w Polsce

Informacje podstawowe:

Branża Media
Miasto województwo małopolskie
Cena sprzedaży 1 100 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 06 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #569
liczba wyświetleń: 986
Ogłoszenie: Sprzedam największy portal o fantastyce i geek kulturze w Polsce jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Do sprzedania jeden z największych portali internetowych w Polsce o tematyce popkultury, geek kultury i fantastyki - Ostatnia Tawerna:

Portal generuje setki tysięcy odsłon. Posiada dobre zyski i zasięgi. Jest znany na rynku polskim, w śród fanów fantastyki, wydawców i fandomu. Współpracujemy ze wszystkimi wydawcami gier komputerowych, książek, gier planszowych, filmów, z kinami i platformami streamującymi filmy i seriale i imprezami w Polsce. Ostatnia Tawerna obejmuje patronatem również największe wydarzenia tematyczne w kraju.

Dzięki szerokiemu portfolio partnerów, w miesiącu otrzymujemy setki egzemplarzy recenzenckich różnych produktów.

Od początku roku działa nowy dział na portalu - Kuźnia Ostatniej Tawerny, gdzie skupiamy się na recenzowaniu, testowaniu i pisaniu o sprzęcie, takim jak sprzęt gamingowy, czytniki ebook, smartfony, audio oraz wiele innych urządzeń elektronicznych. Udało nam się podjąć i tutaj sporo współprac z producentami i wydawcami.

Od końca tego roku przy współpracy z jednym z krakowskich browarów do sklepu zostanie wprowadzone piwo Ostatnia Tawerna, ze sprzedaży którego również będą generowane zyski.

Portal jest wysoko wypozycjonowany i skonfigurowany w konsoli Google Search. Nasze newsy pojawiają się w top 5 oraz w wiadomościach Google regularnie.

W skład sprzedawanej inwestycji wchodzi:

- cały portal
- domena o wartości zasięgowej 30 tysięcy złotych
- Fanpage na FB: ponad 15 000 aktywnych fanów
- Grupa na FB (forum)
- Profil na Instagramie (ponad 5 000 followersów)
- mini sklep Tawerny
- nowa telewizja na YouTube
- baza kontaktów
- prawa do wszystkich nazw, ilustracji, brandu, logotypów - prawa do całej marki
- wszystkie oferty graficzne i cenniki

*Cena podlega negocjacji i jest ceną orientacyjną wycenioną na bazie wkładu własnego w stworzenie portalu + reklamę, zyski oraz pozycję marki.

Zapraszam wszystkich do kontaktu w celu porozmawiania o całej inwestycji i przedsięwzięciu oraz o ustalenie szczegółów odnośnie całości.

Proszę o kontakt, wtedy przestawię też potrzebne dokumenty, zarobki, koszta i napiszę troszkę więcej oraz odpowiem na ewentualne pytania.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

portal o fantastyce geek

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl