BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam największą szkołę organizującą kursy dla młodzieży w Łodzi

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Cena sprzedaży 1 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2000
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 22 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1350
liczba wyświetleń: 841
Ogłoszenie: Sprzedam największą szkołę organizującą kursy dla młodzieży w Łodzi jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam prężnie działającą i rentowną szkołę/placówkę edukacyjną organizującą zajęcia dla młodzieży w formie kursów maturalnych, kursów do egzaminu gimnazjalnego oraz kursów językowych.

Szkoła jest największą tego typu placówką w Łodzi. W trakcie roku szkolnego w szkole kształci się 1000-1200 słuchaczy.
Szkoła ma status Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego wpisanej do rejestru edukacji Urzędu Miasta Łodzi.

Siedziba mieści się w samym centrum Łodzi, w bardzo dobrej lokalizacji z dużą ilością miejsc parkingowych, tuz przy ulicy Piotrkowskiej i powstającego Nowego Centrum Łodzi.

Na rynku Łódzkim logo szkoły jest znane i dobrze kojarzone. Szkoła nie potrzebuje reklamy, broni się jakością nauczania w związku z tym nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Zdecydowana większość klientów przychodzi z polecenia.

Lokal z całkowitym umeblowaniem ( każda sala z rzutnikiem multimedialnym, tablice suchościeralne lub kredowe) w bardzo dobrym standardzie składa się z 8 sal wykładowych, WC, pomieszczenia socjalnego, dużego korytarza oraz sekretariatu. Miesięczny czynsz za wynajem lokalu jest bardzo korzystny. Inne zobowiązania / umowy firmy to comiesięczna opłata za internet, prąd,ogrzewanie,umowa na serwer i domenę, pozycjonowanie w wyszukiwarkach,Szkoła dobrze rozpoznawalna, top1-3w Google, umowa z biurem rachunkowym.

Koszty są dobrze zoptymalizowane.

W cenie przekazanie całego know-how firmy i pełna współpraca posprzedażowa, witryna internetowa, logo. Cena zawiera również wszystkie projekty graficzne, stronę www wraz z domeną, całą bazą danych, całym personelem, wszystkie kontakty, wzory dokumentów oraz pomoc w sprawnym zarządzaniu firmą.

Bardzo proszę tylko o poważne oferty.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

kursy dla młodzieży szkoła organizującą kursy Na sprzedażWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl