BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam masarnię z ubojnią

Informacje podstawowe:

Branża Spożywczy
Miasto województwo podlaskie
Cena sprzedaży 2 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 04 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #816
liczba wyświetleń: 1730
Ogłoszenie: Sprzedam masarnię z ubojnią jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Zakład zlokalizowany jest w niewielkiej, turystycznej miejscowości położonej województwie podlaskim, w dogodnym szlaku komunikacyjnym. Spółka posiada wiele certyfikatów, w tym certyfikat wiarygodności firmy oraz pozwolenia unijne. Obecnie spółka jest w likwidacji, nie prowadzi już działalności operacyjnej, nie jest też obciążona długiem.

Zakład posiada linię ubojową (możliwość zabicia i wychłodzenia około 150 szt trzody chlewnej), linię rozbiorową (zdolność przerobowa około 70 szt/doba), linię produkcyjną (zdolność przerobowa około 10t/doba) oraz magazyny do przechowywania półproduktów, mięs i produktów gotowych (moce przerobowe podane przy założeniu normowanego czasu pracy).

Dodatkowo, Zakład wyposażony jest w wędzarnie opalane drzewem olchowym, co umożliwia obsługę linii wyrobów tradycyjnych cieszących się wysokim uznaniem wśród klientów.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/DVRXFIH42d0

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

masarnia ubojnia wędzarnia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl