BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam markę, stronę internetową, sklep internetowy

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2021
Powód sprzedaży Stronę założyłam hobbistycznie dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy z seniorami, jednak ze względu na brak wystarczającej ilości czasu i pieniędzy na jej prowadzenie chcę przekazać tą wizję z perspektywami komuś kto będzie miał czas ją rozwinąć i zainwestuje w marketing, aby stała się bardziej rozpoznawalną marką.
Elementy przewagi nad konkurencją Jest to niszowa kategoria. Nie ma dużej konkurencji na rynku w zakresie tworzenia materiałów do pracy z seniorami. Sklep można rozbudować i zwiększyć ofertę w postaci różnych produktów skierowanych do seniorów.
Współpraca posprzedażowa Tak
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 07 lipca 2023

ID ogłoszenia: #8873
liczba wyświetleń: 219
Ogłoszenie: Sprzedam markę, stronę internetową, sklep internetowy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam autorską stronę internetową wraz z marką i ze sklepem internetowym. Strona o tematyce związanej z seniorami można kontynuować w różnym kierunku. Jest to niszowa kategoria. Nie ma dużej konkurencji na rynku w zakresie tworzenia materiałów do pracy z seniorami. Sklep można rozbudować i zwiększyć ofertę w postaci różnych produktów skierowanych do seniorów. Unikatowa strona i sklep z dużym potencjałem, wykonana i prowadzona przeze mnie. Wszystkie treści mojego autorstwa. Zdjęcia w 90% również mojego autorstwa pozostałe z legalnych źródeł. Sprzedaję całą markę – nazwę, logo itp., oraz stronę internetową wraz ze sklepem internetowym oraz połączonymi z nią social mediami (Instagram, FB, Pinterest) i prawami autorskimi. Aktywna domena, hosting, certyfikat SSL, poczta firmowa. Zapraszam po więcej informacji.

Na sprzedaż:

1. Marka własna
2. Strona internetowa
3. Autorska zawartość strony internetowej
4. Konta w serwisach społecznościowych powiązane ze stroną
5. Sklep internetowy połączony ze stroną
6. DODATKOWO (OPCJONALNIE) autorski e-book

Zdjęcia:

Tagi:

sprzedam markę sklep internetowy dla senioraWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl