BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam markę produkcja namiotów tipi z własną szwalnią

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 750 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Rok rozpoczęcia działalności 2015
Profil działalności Produkcja
Forma prawna Jednoosobowa działalność gospodarcza
Powód sprzedaży Prowadzę tą firmę od 9 lat i mimo tego, że obecnie pracuję zdalnie jedynie jeden dzień w tygodniu, jestem po prostu już zmęczona produkcją i muszę się przebranżowić dla własnego zdrowia.
Elementy przewagi nad konkurencją Własna szwalnia, kontrola jakości i dbanie o jakość, możliwość dopasowania produktu pod potrzeby klienta, renoma marki, wartość klientów.
Firma jest zyskowna? tak
W kadrze są osoby zdolne objąć stanowisko menadżerskie? tak
Nieruchomość na własność nie
Współpraca posprzedażowa Tak
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 czerwca 2024

ID ogłoszenia: #10040
liczba wyświetleń: 142
Ogłoszenie: Sprzedam markę produkcja namiotów tipi z własną szwalnią jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Marka jest już na rynku od 9 lat, posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa tkanin, a także produktów (takie jak CE) i znak zarejestrowany w Euipo.
Naszym głównym produktem są namioty tipi, ale szyjemy także inne dekoracje pokoju dziecięcego. Mamy kontrahentów z Europy oraz z Anglii, z którymi stale współpracujemy i B2B stanowi 70 procent całej sprzedaży. Pozostałe 30 procent to sprzedaż do klientów detalicznych. Mamy wypracowane konto na Allegro (same pozytywne komentarze), sklep internetowy, pozytywną opinię na Google i jest to szczera ocena jakości naszych produktów i tego ile serca wkładamy w obsługę każdego klienta.

Chcę sprzedać firmę, ponieważ zarządzając nią, stworzyłam oprogramowanie, którym dystrybucja chce się zająć. Przykro jest mi sprzedawać tak cudowną markę, szczególnie widząc, że klienci do nas wracają, ale muszę się przyznać, że straciłam już pasję do projektowania, śledzenia trendów i chcę zająć się tym o czym zawsze marzyłam-programowaniem produktów cyfrowych.

Cena w ogłoszeniu jest to całkowita za szwalnię wraz z maszynami, wyposażeniem oraz pracownikami, firma nie ma udziałowców, ani zadłużeń. Możemy domówić kwestie mentoringu osoby przejmującej szwalnię, a także zostawienie oprogramowania w firmie lub inne kwestie zakupu takie jak zakup samej marki i klientów.

Największe wartości firmy to:
- Baza kupujących B2C, w dropshippingu, a także w hurcie, gromadzona przez 9 lat.
- Certyfikaty i baza kontrahentów sprzedających certyfikowane półprodukty na wypracowanych niskich stawkach negocjowanych od lat.
- Sklep internetowy na platformie Prestashop wraz z serwerem.
- Maszyny, które zakupowane były nowe i nie są starsze niż 5 lat.
- Bazy grafik zlecanych do druku, projektów, szablonów wraz z opisem technicznym produktów. - Bazy zdjęć i filmów (większość nawet jeszcze nieopublikowanych) z sesji zdjęciowych z dziećmi.
- Zgrany zespół pracowników.
- Kanały social media.
- Wypracowana opinia marki o najlepszej jakości produktów.
- Bardzo niski procent zwrotów i reklamacji mniejszy niż 1%.
- Firma osiąga 4,5mln przychodu i 1mln zysku,

Nieruchomości i urządzenia:

Maszyny do szycia, wózek widłowy, bus transportowy, pomponiarka, stoły i urządzenia do krojenia tkanin i pakowania. System ogrzewania hali oraz wyposażenie biura.


Wsparcie posprzedażowe:

-Mentoring oraz oprogramowanie, które zostało utworzone do przekazywania szybkiego feedbacku z produkcji i komunikacji pracowników.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

szwalnia firma produkcyjna znana marka Polska marka wypracowana marka marka premium

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl