BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam markę, firmę Suga - kolorowe lampy loftowe

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Katowice
Cena sprzedaży 35 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #838
liczba wyświetleń: 1821
Ogłoszenie: Sprzedam markę, firmę Suga - kolorowe lampy loftowe jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam markę/firmę zajmująca się odnawianiem lamp loftowych i przemysłowych. Posiadamy certyfikat CE oraz gotową procedurę przerobienia lamp pod instalacje 230 V. Nasze lampy wiszą m.in. w bankach, apartamentach, restauracjach, jak i domach i mieszkaniach prywatnych. W miesiącu listopad będzie emitowany odcinek promocyjny naszą markę w programie Projekt lokalny na domo +, w miesiącu lutym mamy wykupioną reklamę na targach Budma- Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury w Poznaniu. Współpracujemy ze sklepami internetowymi oraz dystrybutorem na całą Małopolskę. Dzięki intensywnej promocji w kanałach społecznościowych oraz udziałach w największych targach branży w Polsce nasza marka jest rozpoznawalna w branży projektantów wnętrz.

Sprzedajemy markę oraz wszystkie niezbędne rzeczy do jej tworzenia m.in. ok 100 szt części lamp, trawers na targi, lampy demonstracyjne, metki skórzane, kontakty, certyfikat CE, zdjęcia nie publikowanych dotąd lamp, 2 funpage (facebook oraz instagram) oraz skrzynkę pocztową, jak i Know How.
Wszelkie pozostałe informację udzielę zainteresowanym osobom.

Sprzedaję ze względu na brak czasu: awans w firmie oraz narodziny dziecka

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

kolorowe lampy loftowe

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl