BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam internetowy sklep zoologiczny ze znaną od 15 lat marką i dochodowym modelem biznesowym

Informacje podstawowe:

Wysokość poszukiwanego kapitału 215 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 2005
Profil działalności internetowy sklep zoologiczny
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 26 listopada 2023

ID ogłoszenia: #9495
liczba wyświetleń: 267
Ogłoszenie: Sprzedam internetowy sklep zoologiczny ze znaną od 15 lat marką i dochodowym modelem biznesowym jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż rentowny sklep internetowy wraz z domeną i znaną marką na rynku zoologicznym. Sklep przy aktualnym asortymencie generuje około 700 tys. przychodu rocznie oraz posiada niskie koszty utrzymania, które oznaczają rentowność na poziomie około 15% sprzedaży.

Marka i sklep działają od 15 lat i maja silną pozycje na rynku.

Ponadto domena pozycjonowana jest od kilku lat w wyszukiwarce Google co gwarantuje sprzedaż aktualnego asortymentu zoologicznego lub modyfikacje oferty sprzedażowej i wprowadzenie dodatkowego asortymentu, który będzie widoczny dla tysięcy nowych klientów.

Przy zwiększeniu poziomu wydatków na marketing internetowy przychody mogą być znaczenie powiększone. Aktualne koszty to jedynie 3000zł marketing w Google oraz 1000 zł obsługa pozycjonowania i konta Google.
Dodatkowo w ofercie sprzedaży sklepu znajduje się konto na platformie Allegro działające od 2007 roku, które posiada status Super Sprzedawcy oraz 99,7% pozytywnych komentarzy. Sprzedaż na platformie Allegro generuje dodatkowe kilkaset tysięcy przychodu rocznie.

Przedmiotem oferty są składniki majątkowe i wartości niematerialny i prawne (sklep, marka, domena oraz konto na allegro) należące do spółki i kupowane są na fakturę vat lub jako Zorganizowana Cześć Przedsiębiorstwa bez żadnych zobowiązań.

Po podpisaniu umowy poufności przesyłamy prezentacje oferty inwestycyjnej.

Zdjęcia:

Tagi:

Sprzedam sklep zoologiczny sklep zoologiczny sklep internetowy branża zoologiczna rentowny sklep

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl