BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam hotel przy granicy PL-DE, parking, restauracja

Informacje podstawowe:

Województwo lubuskie
Miasto Gubin
Cena sprzedaży 990 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 19 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #700
liczba wyświetleń: 1278
Ogłoszenie: Sprzedam hotel przy granicy PL-DE, parking, restauracja jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż obiekt hotelowy położony w odległości kilkuset metrów od granicy polsko-niemieckiej w Gubinie w otoczeniu parku, widoczny z głównej ulicy. Doskonale zlokalizowany, dogodny dojazd z drogi publicznej, Posiada własny zamykany parking.

Budynek dwupiętrowy o powierzchni użytkowej 1030mkw. Na parterze (PU 340mk) znajdują się dwie niezależne sale restauracyjne (obecnie jedna z nich przekształcona w pub) z toaletami oraz zaplecze kuchenne, na dwóch piętrach znajduje się 22 pokoje hotelowe z łazienkami plus dwa z łazienkami, ale bez prysznica (prysznic ogólnodostępny w korytarzu na piętrze), pokoje po remoncie w 2016 r., z 68 miejscami noclegowymi. Pokoje 1, 2 i 3 – osobowe, jeden pokój 6-osobowy. Dodatkowo na I piętrze znajduje się kuchnia do dyspozycji gości.

Budynek podpiwniczony, na kondygnacji minus jeden znajdują się pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia. Budynek zaopatrzony w podstawowe media, ogrzewanie piecem węglowym i gazowym dodatkowo w okresie grzewczym ciepła woda z dwóch zasobników o pojemności 600 i 300m 3.
Obiekt jest dobrym stanie technicznym, jednak wymaga nakładów. Dach budynku po remoncie, sprawna instalacja p-poż.Własny zamykany parking.
W chwili obecnej aktywna jest umowa najmu wygasająca za kilka miesięcy, istnieje możliwość jej przedłużenia bądź przejęcia funkcjonującej obecnie działalności.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Hotel

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl