BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam gotowy biznes maszynę do produkcji folii bąbelkowej

Informacje podstawowe:

Miasto Tuczno
Cena sprzedaży 350 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 12 listopada 2020

ID ogłoszenia: #4864
liczba wyświetleń: 2154
Ogłoszenie: Sprzedam gotowy biznes maszynę do produkcji folii bąbelkowej jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam gotowy biznes produkcja folii bąbelkowej.
Posiadamy maszynę ,która jest w pełni automatem i jest przystosowana do taniej produkcji folii bąbelkowej pod koperty powietrzne oraz zwykłej folii do pakowania. Maszyna była robiona na zamówienie pod wymagania rynku foliowego. Każda maszyna ściągnięta przez moją osobę jest testowana na materiałach dostępnych w kraju oraz Europie a dopiero później oferowana klientowi. Maszyna nadaję się idealnie na rynek polski oraz rynek zachodni.
Do maszyny dodaję:

maszynę do produkcji folii bąbelkowej
osprzęt do maszyny
bazę danych dostawców i komponentów niezbędnych do produkcji.

Jeśli zamierzacie Państwo produkować lub macie zapotrzebowanie na folię bąbelkową to idealna okazja aby bez wielkich strat w czasie i materiału wejść w rynek od pierwszego dnia po uruchomieniu maszyny.
Dodam że dla niedoświadczonych złożenie i uruchomienie linii to 4 tygodnie a później dogranie produktu to zabawa na kolejne miesiące nie będę wspominał o stratach w prądzie.

Na pewno osoby czytające to ogłoszenie zastanawiają się dlaczego wystawiam na sprzedaż maszynę, która może na mnie zarabiać ( sam czasami tak mam jak czytam oferty :) ) otóż mam jeszcze 3 inne firmy i już doba się skończyła a czasu nie potrafię nagiąć, druga sprawa że nasz rejon ma problem z pracownikami co utrudnia produkcję i jest męczące. I stąd taki pomysł na biznes że ściągam maszynę na której pracowałem ustawiam dostrajam i sprzedaję wiedząc że następny posłuży.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

gotowy biznes produkcja folii bąbelkowej folia bąbelkowa

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl