BLOG
Our portal helps entrepreneurs in finding investors and presents interesting investment forms

Sprzedam gotowy biznes

Basic information:

Selling price 200 000 PLN
Company reach Lokalny
Legal form Jednoosobowa działalność gospodarcza
Is the company profitable? tak
Are there any people in the team who are capable of taking on a management role? tak
Freehold property nie
archived advertisement
Added: 02 november 2022

ID of the advertisement: #8157
number of views: 1082

Advertisement: Sprzedam gotowy biznes is archived because the advertiser did not renew it. At the moment, there is no way to contact the advertiser. Leave your email address if you want to be notified when the advertisement is activated.










Ad description:

Dzień dobry! :)

Jako, że zmieniam kierunek swojego rozwoju, powziąłem decyzję o sprzedaży dotychczasowego "dziecka"...

Przedstawiam Państwu propozycję zakupu gotowego i dobrze prosperującego biznesu jakim jest dystrybucja wody i napojów na obszarze około Wrocławskim.

Marka Pierrot jest znana i rozpoznawana wśród klientów indywidualnych oraz małych firm z okolic Wrocławia. Posiadamy umowę z firmą Pierrot, od której zamawiamy regularne dostawy napoi, oraz wyłączność terytorialną na rozwojowym obszarze jakim jest obszar około Wrocławski. Oferuję przeniesienie umowy wraz wyłącznością terytorialną, umowy najmy magazynu (w dogodnym miejscu na mapie Wrocławia, niedaleko ul.Armi Krajowej), odsprzedam gotowy know-how wraz z bazą klientów wyczekujących na cotygodniowe dostawy wody, oraz kapitał w postaci transporterów/skrzynek na wodę ( wartość ok 150tys.zł). Biznes jest czynny i gotowy do kontynuacji, wymaga użytkowania magazynu(przepiszę umowę najmu), posiadania aut dostawczych(co najmniej dwóch(leasing)) , oraz kierowców (aktualnie pracuje u nas dwóch pracowitych Panów ;)).

Cotygodniowo dostarczamy wodę do naszych indywidualnych klientów oraz małych firm, oczywiście na obszarze około Wrocławskim. Praca nieskomplikowana, z dużym potencjałem sprzedażowym (na wodę i napoje zawsze jest popyt), z niskim ryzykiem (nasi klienci to w 80% prywatne domostwa, płatność pobierana automatycznie przy sprzedaży).

Po szczegóły zapraszam serdecznie do rozmowy (proszę o wiadomości na olx, w razie dalszego zainteresowania będziemy kontaktować się telefonicznie) , wszystko wyjaśnię, wprowadzę do biznesu.

Zapraszam zainteresowanych.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/rrfdqjJWwmU

Photos:

Watch the map:

Tags:

Sprzedam biznes dystrybucja wody dystrybucja napojów Pierrot

See also:





All rights reserved. © 2025 DEALDONE
Design and realization: sitebysite.pl