BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam funkcjonujący sklep spożywczy

Informacje podstawowe:

Województwo podlaskie
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 24 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1016
liczba wyświetleń: 940
Ogłoszenie: Sprzedam funkcjonujący sklep spożywczy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Mam do zaoferowania przejęcie gotowego, funkcjonującego i dochodowego biznesu jakim jest sklep spożywczo-monopolowy w miejscowości Przytulanka, niedaleko Moniek.

Sklep :
całkowicie wyposażona sala sprzedaży 35m2: lada chłodnicza 2m, witryna na nabiał 60cm, witryna na napoje 60cm, lodówki na piwo 120cm i 70cm, zamrażarki na mrożonki 2 szt ( plus jedna na zapleczu ), regały MAGO nowe - przyścienne oraz gondole w kolorze grafit, lada kasowa, witryna na cukierki, regał modułowy na pieczywo, regał modułowy na alkohol, półki w regale modułowym na papierosy ( z popychaczami ), zabudowany w regale zlew dwukomorowy z podgrzewaczem 5kW, stojaki na chipsy, stojak na gumy na ladzie, lodówka na wódkę 60cm, waga kalkulacyjna CAS, komputer z programem sprzedażowym, czytnik kodów kreskowych, terminal płatności kartą oraz doładowań, drukarka, skaner, UPS do komputera.
zaplecze 35m2 - dwa pomieszczenia na towar, łazienka z WC oddzielnym, pomieszczenie socjalne. W łazience i pomieszczeniu socjalnym zlewy z podgrzewaczami do wody. Na zapleczu regały metalowe na towar, szafka BHP, biurko, zamrażarka na mrożonki. Zaplecze od sali sprzedaży oddzielają drzwi dwustronne wygodne w użytkowaniu podczas pracy.

Sklep został odebrany przez SANEPID bez żadnych problemów, nie wymaga jakiegokolwiek inwestowania w poprawę warunków, ponieważ warunki są naprawdę bardzo dobre.
Sklep jest bardzo dobrze zatowarowany, asortyment jest ciągle dopasowywany do potrzeb klientów. Sprzedaż w sklepie jest realizowana za pomocą drukarki fiskalnej i programu sprzedażowego z magazynem z możliwością zarządzania zdalnego. Wiele procesów jest zautomatyzowanych więc daje to dużo większe możliwości w zarządzaniu.
Sklep ma już swoją stałą bazę klientów, którzy cyklicznie robią zakupy oraz ciągle przybywających nowych klientów, ponieważ sklep leży obok ruchliwej drogi przelotowej do Moniek. Pomimo zimniejszego okresu jesienno-zimowego ciągle przybywają nowi klienci.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/BMnX7L9G5xc

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sklep spożywczy sklep monopolowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl