BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam firmę - sklep internetowy z chustami

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 19 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1240
liczba wyświetleń: 875
Ogłoszenie: Sprzedam firmę - sklep internetowy z chustami jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Pasja do sportu zaowocowała pomysłem na stworzenie produktu, który jest przydatny w niemal każdej dyscyplinie sportu.Potencjalnych odbiorców jest niezliczona ilość. Wystarczy wymienić choćby narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, triathlonistów, biegaczy, rolkarzy, motocyklistów, itd.

Chusty są na tyle uniwersalne, że oprócz swojej podstawowej funkcji mogą służyć jako nakrycie głowy, mogą być owinięte na ręce w celu ocierania czoła z potu, a nawet do zawiązania włosów. Możliwości są bardzo szerokie, przez co rynek zbytu jest ogromny.

Chusty frix3d są absolutnym unikatem na rynku. Żadna chusta dostępna na rynku nie oferuje takiej jakości nadruku, soczystości koloru przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych właściwości oddychającego materiału zawierającego antybakteryjne jony srebra. Idealnie dobrana gramatura materiału oraz jego "oddychalności" powoduje, że chusty frix3d nie mają sobie równych na rynku.

Gama wzorów oferowanych już dziś przez frix3d to niewielka dawka możliwości jakie daje ta technologia.

Niestety brak czasu i powiększająca się rodzina nie pozwalają mi na odpowiednie zaangażowanie w rozwijanie biznesu, bo aby biznes rozkręcić trzeba poświęcić sporo czasu i uwagi. W efekcie podjąłem decyzję o odsprzedaniu całego biznesu osobie, która z pasją i zaangażowaniem będzie mogła poświęcić czas i uwagę na rozwinięcie firmy.

Oferta obejmuje:
- kompletna marka, logo, domena
- kompletne know-how o tworzeniu produktu
- sklep internetowy połączony z allegro
- media społecznościowe (konto na facebooku i instagramie) z dużą ilością obserwatorów
- ponad 1000 gotowych chust, których wartość detaliczna przekracza 40 tys zł.

Kupujesz gotową, działającą firmę po cenie towaru, który oferujemy. Musisz jedynie założyć działalność gospodarczą, a całą resztę kupujesz tu na aukcji.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Chusty frix3d sklep internetowy z chustami

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl