BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam firmę produkującą części dla maszyn rolniczych

Informacje podstawowe:

Województwo opolskie
Cena sprzedaży 10 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności Firma produkcyjna - części dla maszyn rolniczych
Nieruchomość na własność tak
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 18 stycznia 2022

ID ogłoszenia: #4880
liczba wyświetleń: 1775
Ogłoszenie: Sprzedam firmę produkującą części dla maszyn rolniczych jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Na sprzedaż działająca firma produkcyjna w branży metalurgicznej ukierunkowana w produkcji części do maszyn rolniczych. Firma aktualnie zatrudnia 20 pracowników.

Zakład produkcyjny jest kuźnią przemysłową pracującą na najnowszych technologiach grzewczych ( nagrzewnice indukcyjne, moce od 100 do 800 kW). Głównymi wyrobami naszego zakładu są sprężyny do maszyn uprawowych, wykonywane za pomocą specjalistycznej obróbki cieplnej ze stali gatunkowych.

Oferta obejmuje sprzedaż całego zakładu produkcyjnego wraz z zasobami magazynowymi, środkami na kontach i należnościami u klientów.

Firma znajduje się na terenie o powierzchni 1,5763 ha
Na terenie: Hala produkcyjna o powierzchni 2748 m², magazyn - 216 m² oraz portiernia 31,90 m².

Firma wykazuje coroczny wzrost przychodów. Posiada ustabilizowaną pozycję na rynku i znaną markę w branży części do maszyn rolniczych. Część produkowane są na tzw. pierwszy montaż do największych producentów maszyn rolniczych w Polsce jak i za granicą, oraz na części zamienne do największych hurtowni rolniczych w Polsce. Wraz zakupem firmy inwestor otrzymuje funkcjonujący organizm wraz z wykwalifikowaną kadrą i bogatym parkiem maszynowym.

Dochód firmy za poprzednie lata:
2019 - 900 000
2018 - 560 000

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

części dla maszyn rolniczych części Sprzedam firmę produkującą firma produkcyjna produkcja części branża metalurgiczna kuźnia przemysłowa Hala produkcyjna

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl