BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam firmę oferującą suplementy diety, filmy treningowe i indywidualne diety w pakiecie

Informacje podstawowe:

Miasto województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 20 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #551
liczba wyświetleń: 1042
Ogłoszenie: Sprzedam firmę oferującą suplementy diety, filmy treningowe i indywidualne diety w pakiecie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam młodą firmę oferującą suplementy diety - spalacze tłuszczu.

Cały produkt to 3 rzeczy w jednym: spalacz tłuszczu, dostęp do filmów treningowych na portalu internetowym - cały ułożony trening na 1-3 miesiące + interaktywny kalendarz treningowy oraz indywidualnie rozpisane diety.

Więcej o produkcie:

1. Suplement diety - spalacz tłuszczu, posiadający wszystkie certifykaty, skład stworzony przez nas na podstawie rozmów z trenerami, laboratoriami i dietetykami. Spalacz tłuszczu jest produkowany w Polsce (jako jeden z niewielu dostępnych na rynku).

2. Dostęp do profesjonalnych filmów treningowych, stworzonych przez nas przy współpracy z trenerami. Każdy trening to osobny film, treningi można wykonywać w domu, klient otrzymuje dostęp do interaktywnego kalendarza treningowego.

3. Indywidualnie opracowane diety - klient otrzymuje indywidualnie opracowaną dietę na 1 miesiąc, 3 miesiące lub 6 miesięcy zależnie od pakietu. Do firmy dajemy oczywiście wzór tworzenia diet + różne kombinacje diet.

Firma posiada konta na instagramie, Facebooku, Google ads i Adwords, dużo materiałów graficznych oraz 250 opakowań produktu, kontakt do producenta u którego można zamówić kolejne partie.
Firma nadal ma kilka tysięcy złotych budżetu marketingowego zainwestowanego w google i FB.
Poprzednio prowadziliśmy różne kampanie na FB i instagramie m. innymi z gwiazdami programu Warsaw Shore.

Sprzedaję z powodów osobistych - cena jest do negocjacji.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

suplementy diety

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl