BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam firmę, lodziarnię - 13.000zł zysku mcs - dochodowa

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Leszno
Cena sprzedaży 63 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 05 marca 2019

ID ogłoszenia: #1458
liczba wyświetleń: 889
Ogłoszenie: Sprzedam firmę, lodziarnię - 13.000zł zysku mcs - dochodowa jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam lodziarnię w Lesznie, w znakomitej lokalizacji, przez którą przewijają się codziennie tysiące osób. Lodziarnia wystartowała w zeszłym sezonie, w maju i od razu na siebie zarabiała - maj zakończył się wynikiem 8.836zł zysku, czerwiec 7.218zł zysku, lipiec 11.870zł zysku, sierpień 13.814 zł zysku, wrzesień 11.907zł zysku.

Z racji rozmiaru miasta oraz przepływu naturalnego ludzi przed lokalem: ma ogromne możliwości rozwojowe - na bazie doświadczenia prognozuję, że w aktualnym sezonie będzie generowała co najmniej 40-50% większy obrót, niż w poprzednim.

W moim drugim punkcie po upływie pierwszego sezonu zyski wynoszą 30.000-45.000 zł/msc. Ten sektor biznesu jest bardzo dochodowy, o czym świadczy fakt, iż ciągłe powstają nowe lodziarnie - i wszystkie zarabiają. Jest to idealny biznes dla osób, które mają gotówkę, chcą bezpiecznie zainwestować, ale nie wiedzą w co.

Nasza lodziarnia sprzedaje lody naturalne, które są dostarczane przez zewnętrzną firmę. Nie musisz niczego produkować, ograniczasz się jedynie do sprzedaży - stanowi to bardzo komfortowe rozwiązanie.

Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim:
- Smakiem lodów - wszystkie są robione z naturalnych składników, nie ma tutaj miejsca na gotowe pasty smakowe, jak w większości lodziarni. Ci, którzy próbują naszych lodów, natychmiast stają się naszymi stałymi klientami, ponieważ mamy znaczną przewagę w jakości: a to absolutnie najważniejsza kwestia w prowadzeniu biznesu gastronomicznego.
- Wizerunkiem - to nie jest zwykła lodziarnia z białymi ścianami i lodówką na środku: nasz wystrój jest hipnotyzujący, zaprojektowany przez artystkę - każdy element został stworzony na miarę
- Wypracowanym systemem zarządzania lokalem - wszystko jest uporządkowane i ogranicza wykorzystywanie czasu właściciela do minimum

Całkowita suma poniesionych przeze mnie inwestycji to:
Gotówka: 86.700 zł - remont, częściowe wyposażenie, projekt wnętrza, asortyment, kaucja za lokal (zwrotna) itd.
Leasing: 45.400 zł netto - wyposażenie: konserwatory, lodówki, meble, monitoring, krzesła, neony, lampy, mikser

Przejęcie lodziarni nastąpi poprzez cesję leasingu (rata ok. 1290 zł/msc netto) oraz wpłatę gotówki - 63.000 zł netto (w tym 3000zł kaucji za lokal, którą można w przyszłości odzyskać).

Do tej pory zostało spłacone 13.000zł netto leasingu.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie pokażę lokal, opowiem trochę więcej, a dla zdecydowanych osób: przedstawię dokumentację.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sprzedam firmę lodziarnia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl