BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam firmę księgarnia i antykwariat

Informacje podstawowe:

Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Ulica Jaskółcza 15
Cena sprzedaży 299 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 25 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1021
liczba wyświetleń: 795
Ogłoszenie: Sprzedam firmę księgarnia i antykwariat jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam firmę książkowo-internetową na start. W skład firmy bez długów wchodzą książki używane ok 90 tys sztuk, sklep internetowy, książki nowe w ofercie sklepu ciągłą aktualizacja z hurtownią azymut ok 200tys tytułów, opisy książek używanych i nowych oraz ich kody magazynowe do wyszukiwania a w przypadku nowych do zamawiania.

Firma działa ale prowadzę ją marginalnie, bo mam inną działalność więc na tą z książkami nie mam czasu a trzeba się poświęcić każdej działalności by mieć z niej profity. Firma działa od ok 10 lat, są lepsze i gorsze okresy sprzedażowe, sklep jest na platformie selly koszty miesięczne to 299zł, sklep działa bardzo szybko, jest zoptymalizowany , możliwość wystawiania na wszystkie możliwe porównywarki cen, allegro i ebay i ok 1tys innych możliwości sklepu - pełne zautomatyzowanie i najnowsze technologie. Do zmiany jedynie optymalizacja pod SEO i grafika według uznania nie wszystkim może się podobać.
Techniki, plany, strategie inne logo, inna nazwa, inna domena to już decyzja nowego właściciela, zmiana tego to jeden dzień pracy by działało pod nową domeną.

Sklep to wieszcz.pl jest to połączenie antykwariatu i księgarni
Telefonów nie odbieram tam podanych tzn są wyłączone bo dziennie dzwoniło z ok 20 osób więc nie miałem całego dnia na rozmowy, zbiera to zbyt wiele czasu to tak jakby allegro, ebay czy olx wprowadziło telefon do kontaktów. Więcej by ich kosztowały rozmowy pracowników niż zyski.
W razie pytań proszę dzwonić

Transport książek włącznie z regałami plus 10tys do ceny na terenie woj. łódzkiego dalej do uzgodnienia.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

księgarnia antykwariat sklep internetowy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl