BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam firmę, grota solna - masaże - zabiegi - kosmetyka - sport

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Ulica Światowida 47, Lok. 16
Cena sprzedaży 150 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #951
liczba wyświetleń: 987
Ogłoszenie: Sprzedam firmę, grota solna - masaże - zabiegi - kosmetyka - sport jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam salon, który na rynku jest już ponad 10lat. Cieszy się powodzeniem, dzięki dobrej lokalizacji i reklamie. Posiada bazę stałych i lojalnych klientów. Współpraca z partnerami takimi jak wyjątkowy prezent, super prezent, prezent życia zapewnia stałe zainteresowanie usługami. Salon posiada dobrą ocenę klientów, o czym świadczy nagroda laureata Orły Kosmetyki 2018.
Zgrany, doświadczony zespół zapewnia przyjazną jak również profesjonalną obsługę. (Recepcjonistki, masażyści, fizjoterapeuci, kosmetyczki, trenerki).

Salon znajduje się w wynajmowanym lokalu na Białołęce, w skład którego wchodzą dwa gabinety (masaż i kosmetyka), duża recepcja z poczekalnią, łazienka, grota solna oraz spore zaplecze (składzik).

Własnością firmy są wszystkie meble, witryny oraz sprzęt potrzebny do oferowanych masaży oraz seansów w grocie solnej w tym generator pary.

Sprzęt i sanitaria są świeżo po wymianie lub konserwacji.

Usługi oferowane w salonie: seanse w grocie solnej, masaże i zabiegi, kosmetyka, zajęcia sportowe w grocie solnej. Cieszą się stałym (nie tylko sezonowym) zainteresowaniem.

Największą atrakcją jest piękna grota solna, której utrzymanie jest niedrogie, a zapewnia ciągły dochód. Dzięki temu, iż posiada klimatyczne wnętrze, bogactwo minerałów ma pozytywny wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną osób z niej uczęszczających, którzy powracają by cieszyć się relaksem i dobrymi efektami w poprawianiu odporności.

Sprzedam firmę wraz z całą jej własnością - sprzęt, projekty, reklama, kaseton, strona internetowa (nowa w projekcie), wzory nowych ulotek, wizytówek itp, baza klientów, cesje umów z partnerami oraz z dostawcami wraz z zachowaniem dobrych warunków umowy wypracowanych przez lata współpracy. Pełne know-how.

Firma jest gotowa do natychmiastowego prowadzenia, ze wsparciem przeszkolonego, doskonale znającego firmę personelem.

Z żalem sprzedaję, odnowiony salon, jednak czeka mnie dłuższa nieobecność, przez którą nie będę mogła już zajmować się salonem.

Zapraszam do kontaktu. Osoby zainteresowane otrzymają wgląd do dokumentów finansowych i danych firmy. Prezentacja we wcześniej uzgodnionym terminie.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

Salon grota solna

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl