BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam Fabrykę okien/drzwi - PCV i Aluminium

Informacje podstawowe:

Województwo świętokrzyskie
Miasto Kielce
Cena sprzedaży 16 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
Profil działalności zakład produkcyjny
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 30 stycznia 2021

ID ogłoszenia: #5206
liczba wyświetleń: 842
Ogłoszenie: Sprzedam Fabrykę okien/drzwi - PCV i Aluminium jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam Fabrykę Okien i Drzwi z PCV i Aluminium. Firma zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim Polska, gdzie znajduje się zakład produkcyjny na własnej działce o powierzchni ponad 1 ha. Powierzchnia zabudowy hal produkcyjno – biurowych i hal magazynowych wynosi łącznie 2386 m2. Teren wokół zabudowań place manewrowe i parkingowe w 95 % jest utwardzony kostką brukową przystosowaną do poruszania się ciężkim taborem . Cały teren jest ogrodzony .

Firma posiada park maszynowy, w dużej części zautomatyzowany ( wyposażony w centra tnąco – obróbcze, oraz centra zgrzewająco czyszczące ) . W skład oferty sprzedaży oprócz infrastruktury i maszyn wchodzi wzrostowy rynek sprzedaży ( ok 70-80 % produktów sprzedawanych jest poza granicami naszego kraju, pozostała część to sieć dealerska na rynku krajowym, inwestycje, oraz klienci indywidualni ), doświadczona kadra pracowników, własna flota samochodów ciężarowych i osobowych, programy zarządzające, wszystkie niezbędne instalacje monitoringu, alarmu itp .
Firma co roku generuje znaczne zyski .

Tendencja rok w rok jest wzrostowa . Firma nie posiada żadnego zadłużenia, ani żadnych problemów finansowych . Na rynku jest rozpoznawalna i ma ugruntowaną pozycję z długoletnimi perspektywami na dalszy rozwój .

Prosimy o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/QRdikrlnet8

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sprzedam fabrykę Fabryka okien Fabryka drzwi PCV aluminium fabryka zakład produkcyjny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl