BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam fabrykę okien - PCV i aluminium

Informacje podstawowe:

Branża Produkcja
Województwo świętokrzyskie
Miasto Kielce
Cena sprzedaży 18 000 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 15 listopada 2018

ID ogłoszenia: #297
liczba wyświetleń: 1222
Ogłoszenie: Sprzedam fabrykę okien - PCV i aluminium jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam Fabrykę Okien i Drzwi z PCV i Aluminium. Firma zlokalizowana jest w województwie świętokrzyskim Polska, gdzie znajduje się zakład produkcyjny na własnej działce o powierzchni 1,22 ha. Powierzchnia zabudowy hal produkcyjno – biurowych i hal magazynowych wynosi łącznie 2386 m2. Teren wokół zabudowań place manewrowe i parkingowe w 95 % jest utwardzony kostką brukową przystosowaną do poruszania się ciężkim taborem . Cały teren jest ogrodzony w większości nowymi przęsłami z siatki .

Firma posiada czteroletni park maszynowy, w dużej części zautomatyzowany ( wyposażony w centra tnąco – obróbcze, oraz centra zgrzewająco czyszczące ) . W skład oferty sprzedaży oprócz infrastruktury i maszyn wchodzi wzrostowy rynek sprzedaży ( ok 70-80 % produktów sprzedawanych jest poza granicami naszego kraju , pozostała część to sieć dealerska na rynku krajowym, inwestycje, oraz klienci indywidualni ), doświadczona kadra pracowników , własna nowa flota samochodów ciężarowych i osobowych , programy zarządzające, wszystkie niezbędne instalacje monitoringu, alarmu itp .

Obrót roczny firmy za rok 2017 wynosił ponad 18 milinów netto ( w 2018 przekroczy ponad 20 milionów ), natomiast zysk netto to ponad 2,3 miliona ( w 2018 będzie ok 2,5 miliona ), tendencja rok w rok jest wzrostowa .Wskaźnik EBITDA to 3 091 191,41 . Firma nie posiada żadnego zadłużenia, ani żadnych problemów finansowych . Na rynku jest rozpoznawalna i ma ugruntowaną pozycję z długoletnimi perspektywami na dalszy rozwój .

Prosimy o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl