BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam działające niepubliczne przedszkole w Krakowie

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Cena sprzedaży 249 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Profil działalności niepubliczne przedszkole
249 000 PLN
Dodano: 24 lutego 2022
W systemie jeszcze: 7 dni

ID ogłoszenia: #7138
liczba wyświetleń: 1103
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis ogłoszenia:

Przedszkole w Krakowie w dzielnicy Krowodrza z wpisem do ewidencji placówek niepublicznych i wszystkimi ważnymi odbiorami na 50 dzieci. Placówka funkcjonuje od 10 lat i cieszy się bardzo dobrą renomą.

Przedmiotem sprzedaży jest zorganizowana część przedsiębiorstwa. Firma ma zawarte umowy dotyczące opieki nad dziećmi, umowę najmu obiektu oraz ogródka, umowy o pracę z pracownikami, umowy z osobami i organizacjami prowadzącymi zajęcia dodatkowe. Jesteśmy organem prowadzącym przedszkole i beneficjentem dofinansowania z urzędu gminy. Przedszkole posiada kompletne wyposażenie oraz pomoce naukowe dla dzieci. W chwili obecnej trwają zapisy nowych dzieci na kolejny semestr.

Wynajmowany obiekt posiada wszystkie odbiory i zezwolenia na prowadzenie działalności przedszkola. Zgodnie z umową mamy prawo do użytkowania z w pełni wyposażonego placu zabaw o powierzchni 500m¬2.

Wynajmowana powierzchnia znajduje się w całości na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego i zajmuje 200 m2. W skład powierzchni wchodzą 3 sale dla grup przedszkolnych, kuchnia do wydawania posiłków z cateringu, biuro, toaleta dla personelu, toalety dla dzieci w każdej sali, szatnia, schowek. Dodatkowo możliwość korzystania z prywatnej komórki w garażu oraz trzech miejsc postojowych na parkingu.

Czynsz najmu lokalu wynosi 16 500 zł brutto miesięcznie. W budynku jest centralne ogrzewanie oraz centralna ciepła woda rozliczane według zużycia w czynszu odprowadzanym do administracji. Dodatkowe media to prąd oraz Internet.

Placówkę obsługuje 7 osobowy personel (umowy o pracę – pełny etat) oraz nauczyciele prowadzący zajęcia dodatkowe na zlecenie. Placówka jest obecnie zarządzana przez zatrudnionego na część etatu Dyrektora.

Istnieje możliwość przekształcenia placówki w przedszkole publiczne „za złotówkę”.

Cena sprzedaży obejmuje: całe wyposażenie, cesje umów, szczegóły organizacji działającego przedszkola tak jak jest z wyłączeniem nazwy.

Więcej szczegółów możemy przekazać na spotkaniu.

Cena oferowana to 249 000 zł. Jest możliwość negocjacji.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

niepubliczne przedszkole przedszkole Sprzedam przedszkole Sprzedam biznes

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl