BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam działającą firmę – producenta zdobień na ceramice i szkle

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 194 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 03 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #524
liczba wyświetleń: 906
Ogłoszenie: Sprzedam działającą firmę – producenta zdobień na ceramice i szkle jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

- 10 lat na rynku reklamowym
- bogate doświadczenie w produkcji, sprzedaży, imporcie kubków reklamowych pod duże kampanie marketingowe

Sprzedam firmę z dużą bazą klientów, know how, piec do wypału ceramiki i szkła, przekażę kompletną wiedzę: o technologii zdobień, partnerach handlowych polskich i zagranicznych, specyfice działalności, sprawdzonych dostawcach ceramiki i szkła z Chin.

Nasza firma przez 10 lat prowadziła działalność zdobienia ceramiki i szkła reklamowego, importu kubków z Chin, sprzedaży kubków z nadrukami w ilościach hurtowych ( od 100szt – 55000szt produkując jednorazowo kubki według 1 projektu graficznego)
Zdobyliśmy bogate doświadczenie technologiczne i marketingowe, które w całości przekażemy kupującemu.

Sprzedajemy Logo Firmy, zastrzeżone wzory kubków, stronę internetową, piec do wypału, linię oryginalnych niepowtarzalnych kubków - z możliwością stałego importu od naszych sprawdzonych dostawców i Chin.

Przekażemy technologię, know how, doświadczenie dla dalszego rozwoju firmy.

Firma daje możliwość rozbudowy , rozwoju , zdobywania nowych odbiorców, rozszerzenia grona klientów w Polsce i za granicą, poszerzania oferty. Działalność marketingową, kontakt mailowy. Produkcję można prowadzić w dowolnym miejscu w Polsce, a wysyłki gotowych produktów dokonywać za pomocą Firm kurierskich.
Linia produkcyjna nie wymaga dużej ilości miejsca, a rynek kubków reklamowy jest duży i chłonny, poszukujemy kupującego z pasją, zapałem do dalszego rozwoju i zdobywania rynku. Firmę sprzedajemy z powodów rodzinnych i nowych planów życiowych.

Zdjęcia:

Tagi:

producent zdobień ceramika szkłoWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl