BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dochodowy serwis telefonów i komputerów

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Katowice
Cena sprzedaży 150 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2016
Firma jest zyskowna? tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 31 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #1107
liczba wyświetleń: 1301
Ogłoszenie: Sprzedam dochodowy serwis telefonów i komputerów jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Serwis działa od początku 2016 roku na lokalnym rynku w Katowicach. Jest to znana i rozpoznawalna marka wraz z wypozycjonowaną stroną www, profilem fb z ponad 900 fanami.

Posiada bazę ponad 5000 Klientów, przeprowadziła prawie 8000 napraw. Zajmuje się naprawą smartfonów flagowych marek, regeneracją wyświetlaczy w technologii OCA, wymianą podzespołów. Serwis znajduje się w odnowionym budynku w bardzo dobrej lokalizacji przy drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu. Posiada prywatny parking tylko dla swoich Klientów. Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzację, alarm,monitoring z funkcją podglądu online, jest podłączony światłowód. Budynek jest podnajmowany.

Cena dotyczy marki, domeny, know how, wszystkich urządzeń serwisowych takich jak laminator ciśnieniowy do naprawy wyświetlaczy, urządzenie kriogeniczne do odseparowania wyświetlaczy, zasilacze serwisowe, narzędzia, mikroskopy w tym jeden cyfrowy, stacje hotair oraz lutownicze,3 komputery, kasa pancerna, system alarmowy, monitoring 4 kamer wraz z nagrywaniem. Całość warta około 25 000 zł. spory zapas części zamiennych, wyświetlaczy akcesorii wartych około 10000 zł.

Wraz ze sprzedażą zapewniam przeszkolenie, pomoc we wdrożeniu, przejęcie wyszkolonych pracowników. Wszystkie transakcje udokumentowane fakturami, paragonami i wyciągiem z transakcji kartą.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

serwis telefonów serwis komputerów

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl