BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dochodowy portal - dermatologia

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Cena sprzedaży 375 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #943
liczba wyświetleń: 1015
Ogłoszenie: Sprzedam dochodowy portal - dermatologia jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam portal który powstał na przełomie 2014/2015 r. z przychodami na poziomie ok. 17 000 PLN rocznie. Obecnie portal generuje ‘biernie’ przychody tylko ze sprzedaży 2 produktów poprzez program partnerski oraz ze sprzedaży artykułów sponsorowanych. Olbrzymi potencjał rozwoju i zwiększenia przychodów przy minimalnym zaangażowaniu właściciela, w tym przychody ze:
• poszerzenie asortymentu produktów oferowanych poprzez inne programy partnerskie (kosmetyki, dermo-kosmetyki, suplementy, urządzenia do pielęgnacji skóry, itp.)
• sprzedaż powierzchni reklamowej
• sprzedaży wizytówek dla lekarzy dermatologów
• wdrożenie własnego sklepu na stronie oraz możliwość wdrożenia własnych produktów typu ‘white label”.

Portal nie wymaga inwestycji żeby zwiększyć obecne przychody o 100-200%, ale przy niewielkiej inwestycji (10 000 -15 000 PLN) portal może generować 10 000 PLN + w ciągu kilku miesięcy.

Portal jest bardzo dobrze wypozycjonowany w wyszukiwarce Google i pojawia się w wynikach wyszukiwania na 1 –4 miejscu na setki fraz/słów kluczowych. W 2018 r. portal wygenerował z wyników wyszukiwania Google średnio 45 000 UU/mies. Jest to wynik kilkuletniej pracy, naturalnego pozycjonowania i wartościowego kontentu, który doceniają użytkownicy.

Co jest przedmiotem sprzedaży:

• Bardzo wartościowa domena (.pl) zarejestrowana ponad 18 lat temu
• Logotyp
• Portal oparty na technologii open source (WordPress) z systemem CMS, łatwy w obsłudze i rozwoju
• prawa do kontentu składającego się z ponad 400 rzetelnych merytorycznie artykułów/opisów chorób i zabiegów, tysiące zdjęć, autorskie materiały video ze znanymi w całej Polsce dermatologami
• Fanpage na Facebook’u z ponad 2000 realnych/lojalnych fanów, kanał YouTube
• Know-how (kontakty do programów partnerskich, kontakty do reklamodawców, copywriterów, informatyków, itp.)
Bardzo atrakcyjna oferta dla osoby która lubi tematykę dermatologii leczniczej oraz estetycznej oraz szeroko pojętej kosmetologii. Portal daje możliwość pracy z każdego miejsca na świecie oraz posiada olbrzymi potencjał rozwoju i wzrostu wartości przy niedużym zaangażowaniu właściciela.

Cena do negocjacji: 375 000 PLN (jest to bardzo dobra cena biorąc pod uwagę wartość poszczególnych elementów wchodzących w skład portalu, historię oraz pozycję na rynku). Przy tej cenie, średnia roczna stopa zwrotu to ok. 4,5%, natomiast przy zaangażowaniu właściciela i zwiększeniu dochodów potencjał jest kilkukrotnie wyższy.

Więcej szczegółów, w tym wszelkie raporty Google Analytics, przychody, itp. chętnie pokaże podczas spotkania.

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ogłoszeniu mogą ulec zmianie.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

portal internetowy dermatologia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl