BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dochodowego foodtrucka z burgerami

Informacje podstawowe:

Województwo wielkopolskie
Miasto Poznań
Cena sprzedaży 150 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Cena do negocjacji tak
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 stycznia 2019

ID ogłoszenia: #843
liczba wyświetleń: 1400
Ogłoszenie: Sprzedam dochodowego foodtrucka z burgerami jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Gotowy dochodowy biznes do przejęcia - FoodTruck z Burgerami

Historia
W pełni klimatyzowany Foodtruck serwujący burgery oraz frytki belgijskie stworzony od początku według mojego pomysłu w 2013 roku. Był trzecim foodtruckiem w Poznaniu i prosperuje po dzień dzisiejszy. Od tego czasu wymienione zostały jedynie dwa grille z uwagi na zużycie materiału (wymiana w marcu 2018). Reszta sprzętów wysokiej jakości działa bez zarzutu, dzięki ciągłej konserwacji. Zabudowa firmy Bannert, jednego z liderów rynku, została zrobiona na zamówienie, według moich projektów oraz instrukcji, tak by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń pracy. W środku można poruszać się intuicyjnie, miejsce zarówno na sprzęty, jak i produkty pozostaje niezmienione i szczerze je rekomenduję.

Przez pierwszy rok foodtruck był w ciągłej trasie biorąc udział w wielu eventach, a następnie stanął w strategicznym miejscu w Poznaniu, zaraz przy szkole podstawowej i gimnazjum. Posiadamy najlepsze miejsce w okolicy na renomowanym osiedlu z miejscami parkingowymi oraz miejscem na letni ogródek. Klientela jest podzielona mniej więcej 50/50 na klientów indywidualnych i biznesowych, prowadzimy sprzedaż burgerów oraz frytek belgijskich nieprzerwanie od 2013 roku.
Poziom sprzedaży stacjonarnej umożliwia rezygnację z wyjazdów na eventy, foofdtruck obstawia już jedynie duże imprezy (Nivea, Skoda, Amazon, etc.).

Biznes sprzedaję z powodu przeprowadzki celem prowadzenia rodzinnego hotelu w Czarnej Górze i fizycznie nie będę miał czasu być z Poznaniu i go doglądać .

Sprzęt
Całą specyfikację techniczną chętnie wyślę na e-mail , warte szczególnej uwagi są: okap i wentylator, czyli dwa wysokiej jakości sprzęty, które nie są standardowym wyposażeniem foodtracków. Okap z ociekaczami tłuszczu Dora Metal oraz wentylatorami cookwent (z pięciostopniowym trybem wyciągania oparów) jest sprzętem z najwyższej półki i gwarantuje on świetną wentylację podczas smażenia nawet 80 burgerów na godzinę. Warto również zwrócić uwagę na stół chłodniczy Dora Metal, który posiada tryb szybkiego chłodzenia oraz nadstawkę chłodniczą na 6 GN, robioną również na zamówienie oraz bardzo wydajną klimatyzację. Jest to najlepszy sprzęt dostępny w Polsce, stąd brak jakiejkolwiek awarii przez pięć lat. W pakiecie zakupu oklejony samochód do dowozów Opel Agila, wszystkie materiały reklamowe (flagi, banery etc.), strona www z domeną, wewnętrzny portal do zamawiania online oraz funpage na FB z ok 5000 likami.

Gratisy
Do sprzedaży dołączam moje autorskie menu z możliwością przeszkolenia oraz listę wszystkich dostawców i miejsc zaopatrzenia, które wypracowałem na przestrzeni pięciu lat.

Wystawiam pełną fakturę vat. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/hyIE90CN6b0

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

foodtruck burgery

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl