BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dochodową firmę z domem wielorodzinnym

Informacje podstawowe:

Miasto Elbląg
Cena sprzedaży 2 599 999 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Województwo
Rok rozpoczęcia działalności 2006
Profil działalności warsztat samochodowy
2 599 999 PLN
Dodano: 03 marca 2022
W systemie jeszcze: 15 dni

ID ogłoszenia: #7171
liczba wyświetleń: 883
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis ogłoszenia:

Firma prywatna - warsztat samochodowy oferuje swoje usługi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Firma działa na rynku od 2006 roku. Główne pkd firmy to 45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych. Rozruszniki, Alternatory ,części -sprzedaż, naprawa. Firma dochodowa w ciągłym ruchu, duża baza kontrahentów oraz warsztatów współpracujących ,bardzo mała konkurencja -jedyna firma w regionie o takim profilu działalności .Doświadczona kadra mechaników z długoletnim stażem pracy. Duży warsztat z wyposażeniem. Sklep i magazyn z kierunkowym asortymentem. Firma zorganizowana na terenie działki w super dogodnymi warunkami w eksponowanym miejscu. Trasa wlotowa do miasta Elbląg. Organizacyjne połączenie z budynkiem mieszalnym daje możliwość pełnej kontroli wszystkich procesów w firmie Sprzedam kompleks usługowo mieszkalny.

Atrakcyjna nieruchomość położona w Elblągu .
Świetne połączenie komfortowego wolnostojącego domu z częścią usługową. Kupując tą nieruchomość mona przejąć działający warsztat samochodowy z załogą z kilkunastoletnim doświadczeniem, wyrobioną marką i dużą bazą warsztatów, instytucji oraz klientów. Po nabyciu istnieje możliwość dowolnej zmiany dotychczasowych funkcji – pomieszczeń jak i całości obiektu.

Budynek 500 m2 składa się z części mieszkalnej i części usługowej z odrębnymi wejściami ,na działce 1523m2, do której przylegają działki niezabudowane 1174m2 oraz 647m2 z możliwością nowej zabudowy, łączna powierzchnia zbywanej nieruchomości 3344 m2.

Parter budynku 230 m2 – zajmuje kompletnie wyposażony warsztat samochodowy z dwiema bramami wjazdowymi, czterema stanowiskami i dwoma podnośnikami. Ponadto oddzielne pomieszczenia sklepu i warsztatu podręcznego i zaplecze socjalno-sanitarne.
Wyższe kondygnacje to dwa samodzielne mieszkania.

1Pietro -108 m2 – składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju z garderobą
2 Piętro - 170m2 składa się z 2 dużych salonów i średniego pokoju, łazienki, WC, pomieszczenia gospodarczego oraz tarasu.
Całość budynku bardzo dobrym stanie technicznym. Podłogi deski,parkiety, terakota. Ściany wyłożone kafelkami i wykończone gładziami . Eleganckie drzwi i okna drewniane pcv.

Ponadto na nieruchomości posadowiony jest 100m2 budynek garażowo - magazynowy.
Media miejskie: woda, kanalizacja, prąd, dojazd ulicą asfaltową, całość posesji ogrodzona z dużą bramą wjazdową z własnym dużym wybrukowanym parkingiem.

Oferta prywatna - zapraszam

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Dochodowa firma dom wielorodzinny firma z domem Sprzedam biznes warsztat samochodowy nieruchomość

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl