BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dochodową firmę z branży piekarniczo-cukierniczej

Informacje podstawowe:

Branża Produkcja
Województwo łódzkie
Miasto Łódź
Ulica osiedle Julianów
Cena sprzedaży 890 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 17 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #678
liczba wyświetleń: 970
Ogłoszenie: Sprzedam dochodową firmę z branży piekarniczo-cukierniczej jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Oferta wyłącznie w naszym biurze.

Zakład piekarsko-cukierniczy z 30 letnią tradycją, wyspecjalizowany w produkcji makowców, ciast tortów oraz ciastek zlokalizowany w Łodzi w dzielnicy Bałuty na osiedlu Julianów.

W skład oferowanego przedsiębiorstwa wchodzą budynki oraz urządzenia takie jak: mieszalniki, piec z najnowszą technologią wypieku, technologia (receptury), baza klientów i dostawców, Marka (znak towarowy) obecna na rynku, samochody dostawcze oraz sklepy. W skład majątku firmy wchodzi działka w Łodzi powierzchni 800 mkw, na której znajdują się: dom o powierzchni użytkowej 242,60 mkw z garażem o powierzchni 48,26 m2 i piwnicą 78,50 m2 oraz hala produkcyjna o powierzchni 135,49 mkw dostosowana do wymogów produkcji w Unii Europejskiej.
Hala produkcyjna składa się z 8 sal produkcyjnych oraz biura i powierzchni socjalnych, dodatkowo jest również garaż o powierzchni ok. 40 mkw.
Firma cały czas działa, jest dochodowa, istnieje możliwość rozwoju firmy poprzez otworzenie nowych punktów sprzedaży. Firma jest rentowna i przynosi zwrot inwestycji w wysokości 15% rocznie przy tej ilości sklepów.

Media: prąd, kanalizacja, woda ciepła miejska, ogrzewanie C.O. miejskie.

W okolicy osiedle bloków, sklepy.

Zysk roczny w wysokości: 180.000 zł

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

branża piekarniczo-cukiernicza

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl