BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dobrze prosperujący franczyzowy salon depilacji

Informacje podstawowe:

Miasto Elbląg
Cena sprzedaży do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 26 listopada 2018

ID ogłoszenia: #439
liczba wyświetleń: 1198
Ogłoszenie: Sprzedam dobrze prosperujący franczyzowy salon depilacji jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam salon depilacji z bardzo dużym potencjałem.

Salon funkcjonuje w Elblągu od 1,5 roku, cieszy się bardzo dobrą opinią klientek, co potwierdzają spore obroty. Salon na licencji franczyzowej zachodniej marki, która dynamicznie rozwija się w Polsce (50 salonów) od ponad 7 lat.

Ze względu na obowiązki w moich innych działalnościach nie mam możliwości poświęcić tyle czasu ile bym chciał, stąd decyzja o sprzedaży go osobie, która będzie mogła poświęcić temu przedsięwzięciu większej ilości czasu - co z pewnością przełoży się na spory rozwój tego już dobrze funkcjonującego biznesu.

Sprzedaję gotowy kompletny biznes - przekazuję umowę najmu lokalu, całe wyposażenie, personel, towar, dostęp do strony internetowej, Facebooka, Know-how.

Zapraszam do kontaktu - z dnia na dzień możesz stać się właścicielem sprawnie funkcjonującego biznesu, z ogromnym potencjałem.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/6EGQaO5WJjY

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

salon depilacji

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl