BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dobrze prosperującą działalność hostelową

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Ulica Floriańska
Cena sprzedaży 290 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 11 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #628
liczba wyświetleń: 863
Ogłoszenie: Sprzedam dobrze prosperującą działalność hostelową jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam, dobrze prosperującą działalność hostelową w samym sercu Krakowa, przy głównej ulicy Starego Miasta – Floriańskiej, zaledwie kilkanaście metrów od Rynku Głównego. Obiekt mieści się w oficynie pięknej, zabytkowej kamienicy.

Obiekt składa się z 14 przytulnych pokoi, kuchni wraz z jadalnią oraz 6 łazienek przy czym oferuje ponad 50 miejsc noclegowych. Oprócz tego, w lokalu znajduje się oczywiście recepcja, ogródek wypoczynkowy, magazyn, piwnica oraz strych. W kamienicy funkcjonuje ogrzewanie gazowe.
Hostel idealnie sprawdza się zarówno dla gości indywidualnych jak i całych grup wycieczkowych. Umożliwiamy rezerwację naszych pokoi przez serwisy takie jak Booking, Expedia, HostelWord, eHoliday, Airbnb oraz olx, gumtree i inne. Współpracujemy z wieloma biurami podróży, które kwaterują u nas swoje wycieczki przez cały rok co jest bardzo dochodowym biznesem.

Cena działalności to - 290000,00 zł która zawiera:
kompletne rozwiązanie biznesowe,
markę oraz logo,
wypracowaną pozycję w branży turystycznej,
prawo najmu lokalu na ? lat z możliwością przedłużenia,
pełne wyposażenie hostelu (pokoi, łazienek, kuchni, magazynu oraz recepcji wraz ze sprzętem: komputery, drukarki, monitory)
bazę klientów indywidualnych jak i grupowych,
prywatny monitoring,
rozbudowany system rezerwacyjny,
doświadczony zespół pracowników, który pomoże przy wdrożeniu w biznes.

Hostel jest świetnie prosperującym obiektem, niestety właściciel zmuszony jest go sprzedać, gdyż już nie mieszka w Krakowie. Hostel jest spółką z.o.o. Szczegółowych informacji na temat hostelu udzielę zainteresowanym osobom przy spotkaniu.

Proszę o kontakt.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

działalność hostelowa hostel

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl