BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam dobrze funkcjonujący klub fitness tylko dla kobiet z opieką dietetyczną - fizjoterapeutyczną

Informacje podstawowe:

Województwo podlaskie
Cena sprzedaży 250 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 18 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #694
liczba wyświetleń: 1853
Ogłoszenie: Sprzedam dobrze funkcjonujący klub fitness tylko dla kobiet z opieką dietetyczną - fizjoterapeutyczną jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam dobrze funkcjonujący od kilku lat biznes z branży klubów fitness, przeznaczony wyłącznie dla kobiet, połączony z opieką dietetyczną i fizjoterapeutyczną. Działalność prowadzona jest w nowym lokalu o powierzchni 125 m2, zlokalizowanym atrakcyjnie w jednej z nowszych dzielnic Białegostoku.
W skład objętego sprzedażą biznesu wchodzi nowoczesne umeblowanie i wyposażenie lokalu, z profesjonalnym systemem nagłaśniającym i systemem obsługi klienta, system klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej, maszyny treningowe włoskiego producenta Technogym oraz akcesoria treningowe renomowanych producentów.

Przy sprzedaży zapewniam kadrę pracowniczą, mogę też udzielić pomocy w początkowym okresie w celu łatwiejszego wdrożenia się do prowadzenia biznesu.

Do sprzedawanego biznesu mogę dołączyć ewentualnie działający od kilku lat na platformie Shoplo sklep internetowy z branży zdrowej żywności.
Biznes polecam szczególnie tym kobietom, które pragną swobodnie pogodzić życie zawodowe z obowiązkami rodzinnymi/prywatnymi.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

klub fitness

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl