BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam do 30% udziałów - branża IT - motoryzacja

Informacje podstawowe:

Miasto województwo dolnośląskie
Cena sprzedaży 30 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1241
liczba wyświetleń: 1081
Ogłoszenie: Sprzedam do 30% udziałów - branża IT - motoryzacja jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam od 10% do 30% udziałów w projekcie platformy internetowej oraz aplikacji mobilnej łączącej kierowców oraz warsztaty samochodowe. Wersja produktu umożliwiająca sprzedaż jest gotowa i działa na rynku. Obecnie budujemy bazę warsztatów oraz promujemy aplikację wśród kierowców.

Planowana sprzedaż płatnych abonamentów ruszy od kwietnia tego roku. Do projektu będzie powołana spółka celowa, w której mam zapewnione 50% udziałów. Posiadam aktualnie pełne prawa do oprogramowania, nazwy, domeny oraz logotypów itp.

Dlaczego szukam nabywcy? Działam w branży IT i tworze oraz rozwijam różne produkty. Moja inwestycją było stworzenie produktu (mam 6 - osobowy zespół programistyczny) umożliwiającego zarabianie nabywając w ten sposób prawa do 50% spółki celowej.

Dzięki temu, że produkt udało się wprowadzić na rynek i spotkał się z pozytywnym odbiorem zamierzam cześć swoich udziałów sprzedać realizując w ten sposób cześć zysku z inwestycji.

Pozostawiam sobie od 20% do 40% w spółce aby wraz ze swoim zespołem zadbać o dalszy rozwój produktu oraz zrealizować kolejne transze zysku bo uzyskaniu progu rentowności.

Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej.

Kwoty wyjściowe do negocjacji pod warunkiem, że inwestor zaangażuje się również w rozwój projektu to:

10% - 30 tys zł
20% - 55 tys zł
30% - 75 tys zł

Po kontakcie i podpisaniu umowy o zachowaniu poufności przekażę więcej informacji oraz estymacje przychodów.

Projekt jest ciekawy i docelowo ma działać w kilku krajach więc warto wejść do spółki na wczesnym etapie choć produkt jest gotowy, więc jest więcej niż pewnie w 90% ofert inwestycyjnych ;)

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/7qLT-Msda1k

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

sprzedam udziały 30% udziałów branża IT motoryzacja warsztaty samochodowe

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl