BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam centrum dietetyczne Naturhouse w Sochaczewie

Informacje podstawowe:

Województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 35 000 PLN
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 07 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #589
liczba wyświetleń: 824
Ogłoszenie: Sprzedam centrum dietetyczne Naturhouse w Sochaczewie jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Sprzedam prosperujący, wolnostojący punkt Naturhouse, zlokalizowany w Sochaczewie. Centrum funkcjonuję od 2014 roku. W maju 2018 roku punkt został przeniesiony do nowego lokalu (nowy budynek, wyremontowane i świeże wnętrze) przy głównej ulicy miasta. Centrum posiada szeroką i rozbudowaną bazę klientów oraz cieszy się bardzo dobrą renomą wśród mieszkańców.

Punkt znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, tylko 50-60km od Warszawy. Pobliskie wioski i wciąż rozbudowujące się przedmieścia zapewniają stały dopływ nowych klientów. Lokalizacja punktu dietetycznego na głównej ulicy Sochaczewa ułatwia dotarcie do potencjalnych odbiorców.

Centrum dietetyczne jest w pełni wyposażone i gotowe do przejęcia, dysponuje zestawem materiałów promocyjnych: rollup, stanowisko sprzedażowe, plakaty, etc.
Koszty wynajmu, utrzymania punktu są bardzo atrakcyjne.
Nowy właściciel przejmuje sprzęt, bazę klientów, strategię marketingową, know-how, materiały promocyjne. Istnieje również możliwość przejęcia wykwalifikowanego personelu.

Cena: 35 000 zł netto.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

centrum dietetyczne Naturhouse

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl