BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sprzedam bezpośrednio idealnie funkcjonujący biznes - 30 ha łąk

Informacje podstawowe:

Miasto Województwo lubelskie
Kwota inwestycji 1 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 lipca 2022

ID ogłoszenia: #7768
liczba wyświetleń: 832
Ogłoszenie: Sprzedam bezpośrednio idealnie funkcjonujący biznes - 30 ha łąk jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam bezpośrednio idealnie funkcjonujący biznes - 30 ha łąk.

30 hektarów gruntów rolnych w całości objętych planem rolnośrodowiskowym, zazwyczaj leżących w terenach typowo rolniczych w województwach:

● Lubelskim w sąsiedztwie Dęblina, Puław, Tomaszowa Lubelskiego, Ryk i drogi relacji Warszawa - Kazimierz Dolny oraz kilkadziesiąt działek położonych bezpośrednio nad rzeką Bug.

● Zachodniopomorskim - działki w jednym kawałku położone w zagłębiu w gminie Tuczno.

Idealnie funkcjonujący biznes może być Twój.
Dopłaty przynoszą ~ 65 000,00 zł zysku rocznie.
Zarabiasz nie tylko na dopłatach ale także na ciągłym wzroście wartości ziemi.

“Każdego roku w Polsce odnotowywany jest wzrost wartości ziemi. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, iż biorąc pod uwagę obowiązujące ceny ziemi rolnej w 2021 r. jeszcze w I kwartale za 1 ha ziemi rolnej trzeba było zapłacić ponad 46 tys. zł, natomiast dla porównania w IV kwartale średnia cena gruntów ornych wzrosła do kwoty ponad 53 tys. zł."

Twoja inwestycja będzie całkowicie odporna na inflację, a biznes jest praktycznie bezobsługowy. Jedyne warunki, które musisz spełnić to przejąć plan rolnośrodowiskowy i w odpowiednim momencie skosić swój teren.
Razem z biznesem otrzymasz od nas kontakty do wykonawców, którzy współpracują z nami od początku. W związku z tym i skoszą działki bez konieczności ich nadzorowania.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia:

Tagi:

łąki grunty grunty rolne Ziemia dopłaty 30 hektarów gruntów rolnych zachodniopomorskie LubelskieWszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl