BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Spółka handlowa - poszukiwany inwestor

Informacje podstawowe:

Województwo małopolskie
Miasto Kraków
Ulica Zakopiańska 2A/16
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 06 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #578
liczba wyświetleń: 922
Ogłoszenie: Spółka handlowa - poszukiwany inwestor jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.








Opis ogłoszenia:

Poszukujemy inwestora dla spółki handlowej oferującej starannie wybrany asortyment towarów dla dzieci. Specyfika rynku pozwala na osiąganie dużych wolumenów sprzedaży przy umiarkowanej rentowności pojedynczych transakcji, za to z możliwością 5-6 krotnego obrócenia zainwestowanych środków w ciągu roku. Handel odbywa się w ramach serwisu aukcyjnego Allegro.

Druga opcja to wykorzystanie towaru bardziej niszowego, wolniej rotującego, za to zapewniającego dużo wyższe rentowności. Sprzedaż ta odbywa się głównie w sklepach stacjonarnych, ewentualnie dedykowanym sklepie internetowym. W przypadku niektórych towarów odroczenie terminu sprzedaży powoduje bardzo duży wzrost ceny możliwej do osiągnięcia.

Spółka posiada przewagę konkurencyjną wynikającą m.in. z długoletniego doświadczenia osób prowadzących biznes, posiadanych unikalnych zapasów magazynowych oraz faktu, że posiada możliwość oferowania towaru w sposób uniemożliwiający bezpośrednie porównanie cen z najpoważniejszą konkurencją działającą na tym rynku.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/VNjNtdu0yCw

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Spółka handlowa towary dla dzieci

Zobacz również:





Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl