BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Sala zabaw - Sprzedam całą firmę lub elementy

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Skoczów
Cena sprzedaży 43 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 13 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1242
liczba wyświetleń: 777
Ogłoszenie: Sala zabaw - Sprzedam całą firmę lub elementy jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Do sprzedania funkcjonująca sala zabaw znajdująca się na Śląsku cieszyńskim wraz z wieloma urządzeniami. Bawialnia znajduje się w wynajętym lokalu o pow. ok 300 m/2, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej oraz innych sklepów. Sala zabaw funkcjonuje od 5 lat w tym czasie zgromadziła znaczną liczbę stałych klientów.

W skład wyposażenia wchodzą: obszerny plac zabaw- klatka mogąca pomieścić około 50 dzieci jednocześnie (zawierając duży basen z piłkami, ściankę wspinaczkową oraz wiele innych atrakcji) , kącik malucha dla dzieci 0-3 lat (zawierający mały basen z piłkami, bujaczki, autka jeździki, domek, tunel gąsienice i wiele innych drobnych zabawek. Bawialnia posiada oddzielną salę urodzinową gdzie urodziny mogą się odbywać niezależnie od innych dzieci przebywających w sali zabaw.

Częścią sali zabaw jest obszerna i kolorowa szatnia, oraz cześć sali dla rodziców gdzie znajdują się 4 stoliki.

Posiadamy także wiele innych sprzętów np. maszynę do waty cukrowej, czekoladziarkę, maszynę do popcornu, bardzo dobre nagłośnienie głośniki JBL, oraz Express do kawy Saeco.

Bawialnia mieści się w wynajętym lokalu z uwagi na względy osobiste cena odsprzedaży jest bardzo atrakcyjna. Zapraszam do kontaktu pod podanymi nr tel. w celu uzyskania dodatkowych informacji. Możliwość negocjacji ceny zakupu oraz zakupu poszczególnych elementów firmy.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/9IBqihqhuHc

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Sala zabaw sprzedam firmę

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl