BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Rozświetlamy Polskę - system partnerski - doradców lub elektryków - Warszawa-Mokotów

Informacje podstawowe:

Kategoria Franchising
Województwo mazowieckie
Miasto Warszawa
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 01 listopada 2018

ID ogłoszenia: #150
liczba wyświetleń: 1159
Ogłoszenie: Rozświetlamy Polskę - system partnerski - doradców lub elektryków - Warszawa-Mokotów jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Rozświetlamy Polskę , system partnerski - Doradca lub Elektryk

Interesuje Cię upiększanie wnętrz, ogrodów, iluminacje budynków? Nie masz pomysłu na wykorzystanie swoich umiejętności i wiedzy w tym zakresie? Chcesz rozwinąć swoją dotychczasową działalność?
Mamy dla Ciebie propozycję, która nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Nie pobieramy również żadnych opłat licencyjnych. Najważniejszym Twoim wkładem są zaangażowanie i chęć prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Poszukujemy osób działających lokalnie, aby stworzyć największą sieć oświetleniową w Polsce. Nasi doradcy i projektanci wspomagają Partnerów przy tworzeniu projektów, ofert oraz realizacji. Wspólnie wraz ze współpracującymi firmami instalacyjnymi jesteśmy w stanie zrealizować nawet największe inwestycje oświetleniowe.

Miviena Sp. z o.o. jest firmą, którą stworzyli ludzie zajmujący się oświetleniem od roku 1999.
Oferta obejmuje bardzo szerokie spektrum produktów oświetleniowych i ciągle jest rozbudowywana. Duży nacisk kładziemy na doradztwo dla klienta oraz zaoferowanie konkurencyjnych cen. Dzięki temu kompleksowo oświetlamy hotele, restauracje, biura, sklepy, obiekty przemysłowe i magazynowe, domy, mieszkania. Oferujemy także oświetlenie zewnętrzne, ogrodowe, iluminacje. Zajmujemy się również oświetleniem świątecznym obiektów wewnątrz i na zewnątrz.

Jako nasz partner masz możliwość współpracy z projektantami wnętrz na Twoim terenie.

Jesteśmy zazwyczaj wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów, które sprzedajemy. Poprzez ścisłą współpracę z firmą Megaman Polska oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie oświetlenia energooszczędnego ledowego.

Dla większych projektów proponujemy sprowadzanie produktów bezpośrednio z Chin i innych krajów. Takie podejście do projektu pozwala na zapewnienie bardzo dobrych rozwiązań oświetleniowych w najkorzystniejszych cenach.

Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Oferowane przez nas produkty nie są dostępne w marketach budowlanych oraz sklepach internetowych (poza własnym sklepem wspomagającym naszych partnerów miviena).

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

system partnerski Rozświetlamy Polskę doradcy elektrycy

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl