BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Rewelacyjny kompleks nieruchomości w Piekarach Śl.

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Cena sprzedaży 1 980 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 04 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #535
liczba wyświetleń: 763
Ogłoszenie: Rewelacyjny kompleks nieruchomości w Piekarach Śl. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Wyjątkowy kompleks nieruchomości w Piekarach Śląskich.

Główną częścią kompleksu jest zabytkowy (z roku 1846), przed kilkunastu laty odbudowany i odrestaurowany dworek myśliwski. Od początku prowadzona jest tu działalność gastronomiczna - elegancka restauracja.

Obiekt posadowiony jest na działce ponad 3300 m2, a na niej dodatkowe budynki zaplecza i uroczy, parkowo-sielankowy ogród, jakim nie dysponuje żaden podobny obiekt w okolicy. Do dyspozycji taras letni, okazały bar ogrodowy, duży grill, zadaszone miejsca konsumpcyjne, scena muzyczna, a dla naszej kuchni także zewnętrzna wędzarnia i piec chlebowy. Na terenie do wykorzystania również stajnie na kilkanaście koni. Na posesji własna studnia głębinowa. Przy obiekcie duży parking na kilkadziesiąt samochodów.
Dla zainteresowanych działalnością w branży gastronomicznej lub poszukujących ciekawej propozycji własnego biznesu oferujemy „firmę pod klucz”. Wchodzisz, wieszasz płaszcz, kapelusz, działasz. Istnieje oczywiście możliwość innego zagospodarowania i wykorzystania obiektu, w zależności od potrzeb inwestora.

Na części działki (przeznaczenie inwestycyjno-budowlane) możliwa rozbudowa lub budowa np. domu mieszkalnego w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście, bezpośrednio przy kompleksie leśnym.

Jako opcję dodatkową oferujemy położony w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu teren niezabudowany o całkowitej powierzchni 9000 m2, z tego ponad 6000 m2 jako teren inwestycyjno-budowlany z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo-mieszkaniową, zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje tu możliwość budowy m.in. obiektu handlowego, hotelu, stacji paliw, obiektu rekreacyjnego, sportowego, innego usługowo-przemysłowgo i/ lub domów mieszkalnych. Doskonała lokalizacja z dojazdami od trzech ulic. To również interesująca propozycja dla inwestycji uzupełniającej/ łączącej istniejący biznes.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

dworek myśliwski zabytek

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl