BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Restauracje - 20 tys. klientów mc, 1,2M zysku rocznie

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Katowice
Cena sprzedaży 2 490 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
Rok rozpoczęcia działalności 2011
Profil działalności Restauracje
2 490 000 PLN
Dodano: 06 lipca 2022
W systemie jeszcze: 10 dni

ID ogłoszenia: #7713
liczba wyświetleń: 624
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis ogłoszenia:

Sprzedam bardzo dochodowe restauracje na Śląsku. Sieć generuje średnio miesięcznie 100-130 tys dochodu co w skali roku daje od 1,2 do 1,4 mln dochodu.

Restauracje są biznesowo bardzo dobrze sprofilowane. Mają stabilną kadrę pracowniczą o długim stażu i doświadczeniu. Całość jest zarządzana przez Menagera Zarządzającego co pozwala na czerpanie przychodu pasywnego z biznesu.

Lokale znajdują się zarówno w galeriach handlowych jak i na ulicy. Obsługują miesięcznie ponad 20 tyś klientów (paragonów ) i posiada olbrzymi potencjał wzrostu w krótkim horyzoncie czasowym.

Każdy lokal ma możliwość maksymalizacji przychodów poprzez rozbudowanie istniejącego kanału sprzedaży na wynos / dowóz. Niektóre punkty moja możliwość zwiększania przychodów poprzez sprzedaż komplementarną (uzupełniającą) w punkcie kawiarnianym znajdującym się na terenie restauracji. Dodatkowe źródła przychodu można osiągnąć poprzez organizację imprez okolicznościowych, (komunie, urodziny itp.) czy spotkań biznesowych.

Model biznesowy idealnie nadaje się do skalowania zarówno poprzez rozwój własny na nowych lokalizacjach (regularnie otrzymujemy zapytania z tym związane) jak i poprzez opracowanie systemu franczyzowego i sprzedaż tego modelu do potencjalnych franczyzobiorców.

Możemy przekazać pełne knwo-how firmy pozwalające na szeroką ekspansje na rynku polskim ale i zagranicznym w tego typu modelu biznesowym
Przekażemy dane kontaktowe do firm i ludzi z którymi współpracujemy w zakresie nowych lokalizacji (inwestycji) tj.: technologów, architektów, firmy budowlane, branżowe, dostawcy sprzętu technologicznego. Wszyscy to wypracowani i sprawdzeni przez lata partnerzy, którzy rozumieją i działają w tego rodzaju inwestycjach od wielu lat. Pozwala to na dalszy rozwój sieci w modelu ograniczającym możliwość popełniania błędów na etapie inwestycyjnym oraz w kosztach uzasadnionych ekonomicznie.

Informacje te mogą stanowić doskonałą bazę do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa jak i stanowić cenny i łatwy do zmonetyzowania zasób w przypadku rozwoju w modelu franczyzowym (o możliwościach w tym zakresie opowiemy na spotkaniu)

Firma nie posiada zobowiązań kredytowych, wszystkie inwestycje były finansowane ze środków własnych spółki. Firma nie posiada żadnych przeterminowanych zaległości wobec kontrahentów, jest w pełni wypłacalna i na bieżąco reguluje swoje wszystkie zobowiązania.

Pozostałe informacje możemy przekazać osobom zainteresowanym po wstępnej weryfikacji na spotkaniu.

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

restauracje restauracje na Śląsku sieć restauracji

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl