BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Prosperujący pensjonat w Kudowie-Zdrój z mała gastronomią

Informacje podstawowe:

Miasto Kudowa-Zdrój
Cena sprzedaży 1 600 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 18 grudnia 2018

ID ogłoszenia: #693
liczba wyświetleń: 740
Ogłoszenie: Prosperujący pensjonat w Kudowie-Zdrój z mała gastronomią jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Oferuję do sprzedaży urokliwy i prosperujący pensjonat usytuowany w zdrojowej części miasta Kudowa-Zdrój.

Powierzchnia 977 m2 , kubatura 2 930 m3, działka: 1 344 m2, 15 pokoi
Obecnie w obiekcie funkcjonuje 8 pokoi gościnnych, zapewniających 25 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje z łazienkami i telewizją, w niektórych balkony. Pokoje 2,3,4 – osobowe, w kolejnych trwają prace adaptacyjne. W obiekcie zaaranżowano restaurację dostępną dla 50 osób wraz z w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym. W budynku znajduje się również wydzielone mieszkanie prywatne właścicieli ok. 250 m2 (5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, antresola). Po zakończeniu rozpoczętej obecnie adaptacji pensjonatu, obiekt zapewni pobyt dla ok. 60 osób.

Budynek wolnostojący, rozległy i reprezentacyjny o nietypowym, ciekawym układzie, czterokondygnacyjny.

Układ pomieszczeń :
Poziom -1 – sala restauracyjna z blokiem sanitarnym, kuchnia z dodatkowymi pomieszczeniami : chłodnią, częścią zmywakową - dla naczyń stołowych i osobno dla naczyń kuchennych, magazyn produktów suchych, magazyn warzywny, pomieszczenie do obierania warzyw i sanitariaty. Kuchnia oddzielona od części restauracyjnej bufetem. Na tym poziomie znajduje się również kotłownia i pomieszczenie techniczne z odrębnymi wejściami.
Parter: rozległy taras, z pozwoleniem na przebudowę w ogród zimowy, 7 pokoi z łazienkami, pomieszczenie dodatkowe dla relaksu pensjonariuszy. Na tym poziomie znajduje się również garaż na dwa samochody.
I piętro: 4 pokoje, pomieszczenie pomocnicze ora wyodrębnione mieszkanie prywatne ok. 250 m2
II piętro: 4 pokoje, pomieszczenie pomocnicze oraz antresola mieszkania prywatnego.
Z tego poziomu można wejść na poddasze, gdzie znajdują się pomieszczenia pomocnicze.
Posesja: Cały teren ogrodzony, ładnie zagospodarowany- nasadzeniami oraz na potrzeby wewnętrznego układu komunikacyjnego. Na działce można ulokować jeszcze dodatkowo 7 miejsc postojowych. Na terenie znajduje się również niezależny podziemny spichlerzyk. Teren działki, zgodnie z naturalnym ukształtowaniem wznosi się w kierunku południowym. Budynek pensjonatowo- mieszkalny zajmuje cześć działki centralną i północno-wschodnią.

Budynek: wybudowany w 1986 roku, przebudowany następnie i odnowiony w 2009 roku.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, Ogrzewanie: co (piec na ekogroszek z zasobnikiem), Internet, telewizja kablowa

Doskonała Lokalizacja: Doskonałe walory przyrodolecznicze, sąsiedztwo przepięknych Gór Stołowych, malownicze szlaki rowerowe i turystyczne, unikalne obiekty muzealne i kulturowe, nowoczesne zaplecze sportowe oraz sąsiedztwo granicy z Czechami powoduje, że Kudowa Zdrój cieszy się zasłużonym zainteres2 600 000owaniem, zarówno wśród kuracjuszy, jak i turystów i inwestorów.
Obiekt usytuowany w uzdrowiskowej części miasta, jednocześnie dogodnie, jeśli chodzi o wyście turystów na szlaki górskie
Informacje Dodatkowe
witryna, parking, restauracja, rolety antywłamaniowe, z wyposażeniem, spokojna okolica, niska zabudowa, nieruchomość objęta mpzp – oznaczenie w planie H1- 3MN

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/uocSnWMhnAs

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

pensjonat mała gastronomia

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl