BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Prosimy o kontakt tel. Okazja inwestycyjna

Informacje podstawowe:

Miasto Województwo mazowieckie
Cena sprzedaży 2 500 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności spółka badawczo-technologiczna
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 27 maja 2022

ID ogłoszenia: #7544
liczba wyświetleń: 1415
Ogłoszenie: Prosimy o kontakt tel. Okazja inwestycyjna jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Sprzedam duży pakiet akcji spółki notowanej na NC. Sprzedam pakiet akcji spółki z branży badawczo-technologicznej zajmującej się odnawialnymi źródłami energii.

Bardzo przyszłościowy kierunek. Spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych Newconnect od 2018 roku.

Oferuję sprzedaż 27% akcji spółki – na podstawie umowy cywilno-prawnej. Sprzedaje z przyczyn prywatnych. Mogę sprzedać całość albo dowolną ilość. Cena uzależniona od ilości sprzedawanych akcji. 20% ceny – zależy mi na szybkiej sprzedaży.

Aktualnie spółka realizuje projekt który ma realne szanse zrewolucjonizować rynek nowoczesnych technologii nie tylko w Polsce, ale również – a może przede wszystkim – na rynkach zagranicznych. Projekt posiada nieograniczony potencjał biznesowy. W niedługim czasie może zostać jednym z wiodących rozwiązań w zakresie modernizacji infrastruktury miast i miasteczek, nie tylko na rynku Polskim, ale przede wszystkim europejskim. Własne centrum badawcze, pozwala na wykorzystanie i opracowanie najnowocześniejszych rozwiązań z branży odnawialnych źródeł energii i zastosowania ich w realizacji projektu.

Dodatkowo centrum badawcze, pozwala na współpracę z instytucjami badawczymi w zakresie innych projektów realizowanych przez spółkę, które są rozwijane równie dynamicznie co główne przedsięwzięcie.

Więcej informacji, tylko dla osób realnie zainteresowanych.

Zdjęcia:

Tagi:

okazja inwestycyjna akcje na sprzedaż Newconnect spółka badawczo-technologiczna 27% akcji spółki OZE inwestycja innowacja

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl