BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Produkcja bram ogrodzeniowych podnoszonych

Informacje podstawowe:

Województwo śląskie
Miasto Skoczów
Cena sprzedaży 420 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Rok rozpoczęcia działalności 1997
Profil działalności Produkcja bram ogrodzeniowych podnoszonych
Powód sprzedaży wiek emerytalny
420 000 PLN
Dodano: 30 maja 2022
W systemie jeszcze: 15 dni

ID ogłoszenia: #7555
liczba wyświetleń: 927
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDFOpis ogłoszenia:

BRAMA HUSARSKA.
Technologia produkcji - Propozycja sprzedaży

Nie można zastosować bramy wjazdowej przesuwnej czy skrzydłowej. Tą bramę zamontuje się wszędzie.
Uśmiech ludzi, którzy w końcu mogli mieć domknięte ogrodzenie wart jest wszystkich pieniędzy. I oni zapłacą więcej, by mieć coś niespotykanego spełniającego jednocześnie ich oczekiwania.

Oferta dotyczy sprzedaży całej dokumentacji produkcji to znaczy: rysunków do wypalania laserem, gięcia na krawędziarkach, toczenia CNC, rysunków montażu napędu oraz skrzydeł bramy wjazdowej ogrodzeniowej. W cenie jest też jedna gotowa brama na wzór oraz wszystko do wykonania 3 bram oraz szablony do spawania wszystkich detali. Cena, którą podaję, nie oddaje mi mojej pracy i wiedzy technicznej, które w skonstruowanie tego włożyłem. To daję gratis. Cena obejmuje tylko roboczogodziny pracowników, którzy składali prototypy napędów, a było ich pięć i materiały użyte do testów. Dopiero piąty napęd okazał się trafiony. Jest prosty do wykonania i niezawodny.

Bramę można montować w każdym układzie terenowym ( tereny górzyste ) oraz w przypadku sąsiadujących blisko siebie posesji jak na przykład zabudowa szeregowa w miastach. Zastępuje z powodzeniem bramy przesuwne i skrzydłowe w miejscach gdzie te nie mogą być zastosowane. Wykonałem około trzydziestu takich bram w większości zamontowanych samodzielnie przez właścicieli posesji, bo są tak skonstruowane, że montaż nie jest trudny. Ich zaletą jest także to, że można wysyłać je do odbiorcy kurierem.

Zastrzeżenie patentowe na wzór użytkowy złożone w Urzędzie Patentowym RP jest możliwe do odnowienia . Mam kontakt z rzecznikiem patentowym, który, po istotnej zmianie konstrukcji odnowi patent. Dodałem do konstrukcji zabezpieczenie użytkownika bramy, bez którego nie będzie możliwe przeprowadzenie atestu technicznego. Powodem zaprzestania produkcji i podjęcie próby sprzedaży jest to, że przez pierwsze kilka lat nie było na tyle dużo zamówień, by produkcja nabrała charakteru seryjnego ze względu na nowatorstwo i nieufność, czy działanie bramy będzie długotrwałe. Później wzrosło, gdy okazało się, że pierwsza brama zamontowana w roku 2010 pracuje do dzisiaj, podobnie jak wiele innych.

W międzyczasie podjąłem produkuję innych urządzeń, brak mi miejsca na produkcję bramy i wiek już nie ten, jestem emerytem. Teraz chętnych na zakup bramy jest wielu. Z Polski i nie tylko z Polski. Są bramy zamontowane w Oslo i Niemczech pracujące od kilku lat. Bramy reklamują się same ze względu na uniwersalność, wygodę obsługi i wygląd po otwarciu.
Janusz Piszczałka.

Cena sprzedaży 420 000,-

Sprzedaję samą technologię oraz bramę na wzór, części do produkcji 3 bram i szablony do spawania.

Pomogę w rozruszaniu produkcji, wznowieniu patentu i przeprowadzeniu badania technicznego

Jestem już w wieku emerytalnym, chociaż prowadzę jeszcze działalność, ale w zupełnie innej dziedzinie. Nie chciałbym, by moja konstrukcja, która pochłonęła mi wiele wysiłku i czasu na opracowanie jej, odeszła wraz ze mną, a pomogła w wielu posesjach rozwiązać temat bramy, który wydawał się być nierozwiązywalny.

Zdjęcia:

Zobacz film:

Zobacz mapę:

Tagi:

produkcja bram Produkcja bram ogrodzeniowych bramy podnoszone

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl