BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Poszukujemy osób zdecydowanych podjąć się prowadzenia produkcji.

Informacje podstawowe:

Kategoria Franchising
Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Lokalny
ogłoszenie archiwalne
Zaktualizowano: 23 kwietnia 2019

ID ogłoszenia: #1768
liczba wyświetleń: 884
Ogłoszenie: Poszukujemy osób zdecydowanych podjąć się prowadzenia produkcji. jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Celem zwiększenia skali produkcji poszukujemy osób zdecydowanych podjąć się prowadzenia produkcji ślimaka.

Oferujemy stabilną współpracę na przejrzystych zasadach zawartych w kontrakcie gwarantującym skup wyprodukowanego materiału po cenie i w terminie zawartym w umowie.

Celem zrealizowania planu produkcyjnego oferujemy uczestnictwo w cyklu szkoleń a kolejno zapewniamy wsparcie merytoryczne w całym okresie produkcji.

*Produkcja ślimaka jest podstawową działalnością rolniczą zwolnioną na podstawie Ustawy o swobodzie działalności gospodarczej z podatku dochodowego.

Przychód w produkcji jest nieograniczony: racjonalnie z każdych 2000m² jest to 100 000 pln. Już inwestycja rzędu 30 000pln przy rzetelnym prowadzeniu produkcji z zachowaniem wyznaczonych standardów gwarantuje zwrot kosztów infrastruktury i kosztów produkcji w pierwszym roku.

Zapytania proszę kierować telefonicznie w godzinach 10:00-16:00 pn.-pt, pod nr telefonu +48 731 189 230 lub mailowo na adres : info.hs.kwitkowska@gmail.com

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/lUD9KmRnxDE

Zdjęcia:

Tagi:

partner biznesowy franczyza rolnictwo produkcja ślimaka

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl