BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Poszukuję wspólnika do obiecującej firmy produkującej art. na przyjęcia

Informacje podstawowe:

Miasto województwo mazowieckie
Wysokość poszukiwanego kapitału 140 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Europejski
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 21 lutego 2019

ID ogłoszenia: #1343
liczba wyświetleń: 758
Ogłoszenie: Poszukuję wspólnika do obiecującej firmy produkującej art. na przyjęcia jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Poszukuję wspólnika do wspólnego prowadzenia firmy w dynamicznie rozwijającym się w Polsce i Europie sektorze wyposażenia przyjęć okolicznościowych, z dużym naciskiem na przyjęcia dla dzieci.

Zależy mi żeby potencjalny wspólnik był osobą mającą doświadczenie w handlu, profesjonalną, obytą, energiczną i skoncentrowaną na celu. Rywalizacja na dynamicznie zmieniającym się rynku wymaga także odporności na stres i umiejętności pracy w zespole, wobec czego te dwie dodatkowe cechy będą dużą zaletą. Dodatkowym plusem będzie zamieszkanie na terenie Warszawy i znajomość preferencji tamtejszej klienteli.

Jestem 27-letnią mieszkanką Krakowa. Jestem z wykształcenia ekonomistką a obecnie pracuje jako menadżer w dużej szwajcarskiej firmie. Do moich atutów należą pracowitość, zaangażowanie, skoncentrowanie na celu, świetne zorganizowanie czasu, umiejętność zarządzania ludźmi i kreatywność. Mam doświadczenie także w handlu.

Wszystkie oferowane przeze mnie produkty powstały już w formie próbek i były sprzedawane za pośrednictwem Allegro przez ponad 8 miesięcy oraz w dwóch zaprzyjaźnionych sklepach stacjonarnych na terenie Krakowa. Pozwoliło mi to na zapoznanie się z preferencjami klientów, ich wymaganiami i wysokością cen za jakie są gotowi te produkty zakupić.

Mam także wstępne zainteresowanie swoimi produktami 6 dużych sprzedawców z Polski , posiadających duże sklepy internetowe w Polsce.
Jak dotąd przez ostatnie 2 lata przymierzałam się do otwarcia własnej firmy, badałam rynek, testowałam produkty i na bieżąco obserwowałam rynek przyjęć aby możliwie najlepiej

Za kwotę wkładu własnego planuję wyprodukować 116 produktów w 14 kategoriach, które stworzą 6 pasujących do siebie kompletów powiązanych ze sobą kolorystyką i motywem produktów, stworzyć sklep internetowy oraz concept store/magazyn/biuro na niedużej powierzchni (ok. 70-80 m2), który pozwoli nie tylko na stworzenie magazynu do obsługi zamówień, ale także powierzchnię do spotkań z klientami hurtowymi i party plannerami.

Uszczelniając na koszt składa się przygotowanie wszystkich produktów (projekt zadruku, projekt opakowań, wyprodukowanie produktów i opakowań), stworzenie sklepu internetowego (samodzielna licencja, grafika, regulamin i polityka prywatności, profesjonalne zdjęcia produktów), promocja w sieci, zakup materiałów biurowych i materiałów do realizacji zamówień (pudełka do wysyłki, taśma itd.), katalogi dla klientów hurtowych, wynajem powierzchni biurowej i jej wyposażenie, obsługa księgowo-prawna.

Atuty marki: wysoka jakość produktów w przystępnej cenie, oryginalny i elegancki design wpisujący się w najnowsze trendy, produkcja wszystkich produktów od podstaw co pozwala na kontrolę jakości, duża docelowa grupa klientów, dynamicznie rozwijający się rynek przyjęć okolicznościowych i eventów biznesowych.

Grupa produktów: wyposażenie i dekoracja przyjęć dla dzieci i dorosłych – urodziny, baby shower, wieczory panieńskie, rocznice, śluby, przyjęcia na świeżym powietrzu, sylwester, boże narodzenie, pakowanie prezentów, eventy biznesowe, wystawy sklepowe, promocja marek, art. dla dzieci i dorosłych.

Docelowa grupa klientów: każda osoba organizująca przyjęcie okolicznościowe lub imprezę na świeżym powietrzu, firmy, dystrybutorzy produktów dekoracyjnych na przyjęcia (w tym sklepy internetowe), wedding i party planerzy.

Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu i przesłania kilku słów o sobie. W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/Hli3R6LKibo

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

Poszukuję wspólnika artykuły na przyjęcia przyjęcia dla dzieci

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl