BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Poszukiwany wizjonerski i zdecydowany inwestor

Informacje podstawowe:

Województwo dolnośląskie
Miasto Legnica
Ulica Kościuszki
Wysokość poszukiwanego kapitału do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 20 listopada 2018

ID ogłoszenia: #350
liczba wyświetleń: 852
Ogłoszenie: Poszukiwany wizjonerski i zdecydowany inwestor jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.
Opis ogłoszenia:

Poszukuję odważnego inwestora dla stworzenia konkretnej marki handlowej, która zajmie się ekologią i branżami pobocznymi w budownictwie. W ofercie mają być rozwiązania z zakresu OZE, nowoczesnych źródeł ciepła (folie grzejne, maty kapilarne, ogrzewanie na podczerwień). Firma zajmie się także elementami dodatkowymi takimi jak: rozwiązania inteligentnego domu, centralne ogrzewanie, rekuperacja, profesjonalne systemy alarmowe.

Dodatkowe informacje:
Posiadam spore doświadczenie jeśli chodzi o OZE, bym także słuchaczem Akademii. Vissmanna w tym kierunku. Potrzebuję zdecydowanego inwestora który jest gotowy sfinansować działalność 4 ( początkowo) biur handlowych przez okres 3 miesięcy. Przy odpowiedniej reklamie, po tym okresie, firma zacznie sama się finansować i przynosić zyski.

Pierwsze lokalizację to Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów. Mówiąc o finansowaniu mam tutaj na myśli całkowite koszty działania spółki z dużym budżetem na reklamę i promocję naszej firmy. Posiadam wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz osoby znające temat, żeby móc zająć w/w tematem. Poszukuję osoby z wizją profesjonalnej firmy handlowo usługowej( chodzi także o montaż i serwis w/w towarów).

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/mWBnPU3fvv8

Zdjęcia:

Zobacz mapę:

Tagi:

OZE źródła ciepła

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl