BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Porównywarka cen usług medycznych na sprzedaż

Informacje podstawowe:

Cena sprzedaży 3 400 000 PLN
Zasięg przedsiębiorstwa Cały kraj
Profil działalności branżowa porównywarka cen w zakresie usług medycznych
3 400 000 PLN
Dodano: 10 marca 2022
W systemie jeszcze: 13 dni

ID ogłoszenia: #7194
liczba wyświetleń: 722
Dane kontaktowe ogłoszeniodawcy

Dostęp do danych kontaktowych mają zarejestrowani użytkownicy platformy
Zobacz dane kontaktowe
Skontaktuj się Dodaj do schowka Drukuj ogłoszenie Pobierz ogłoszenie jako PDF

Opis ogłoszenia:

Sprzedam branżową porównywarkę cen w zakresie usług medycznych.

Dlaczego warto zainwestować: rynek prywatnej opieki medycznej w Polsce wzrósł w roku 2021 o ok. 11% i ma tendencję do kontynuowania wzrostu. Informacja o dostępnej ofercie medycznej jest rozproszona w Internecie a na rynku brak jest porównywarki cenowej integrującej łatwo dostępną informację o terminach wizyt z możliwością wyboru najkorzystniejszej dla pacjenta oferty medycznej.

Unikalna na rynku platforma oferuje możliwość wyszukania usługi medycznej: w elastycznej wyszukiwarce branżowej oraz intuicyjnie po drzewie kategorii świadczeń medycznych, w wybranej lokalizacji oraz możliwość wyboru terminu wizyty z aktualizowanych grafików wizyt do lekarzy. Atutem Platformy jest możliwość szybkiego porównania cen świadczeń medycznych i usług, zakup świadczenia oraz płatność on-line. Proces rezerwacji jest zautomatyzowany, nie wymaga call center. Platforma jest w pełni oprzyrządowana informatyczne oraz posiada komplet regulaminów i instrumentów prawnych do działania. Zarejestrowany znak towarowy. Możliwość integracji systemów z crm placówek. Sprawdzony intuicyjny UX i design konta placówki oraz łatwa aktualizacja grafików wizyt nawet bez integracji systemów informatycznych. Ponad 60 placówek medycznych opublikowanych lub w trakcie publikacji na platformie.
Są prowadzone zaawansowane rozmowy z największymi sieciami medycznymi i podmiotami medycznymi na łącznie ok. 350 placówek.

Zdjęcia:

Tagi:

porównywarka cen Usługi medyczne Porównywarka na sprzedaż sklep medyczny

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2023 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl