BLOG
Nasz portal pomaga przedsiębiorcom w znalezieniu Inwestorów oraz prezentuje ciekawe formy inwestycji

Pomożemy w pozyskaniu inwestora na duże inwestycje energetyczne i infrastrukturalne od 20 mln Euro do 1 mld

Informacje podstawowe:

Kwota inwestycji do negocjacji
Zasięg przedsiębiorstwa Światowy
ogłoszenie archiwalne
Dodano: 29 stycznia 2020
Oferta ważna do: 29 lutego 2020

ID ogłoszenia: #3712
liczba wyświetleń: 1060
Ogłoszenie: Pomożemy w pozyskaniu inwestora na duże inwestycje energetyczne i infrastrukturalne od 20 mln Euro do 1 mld jest archiwalne, gdyż ogłoszeniodawca go nie przedłużył. Na ten moment nie ma możliwości kontaktu z ogłoszeniodawcą. Pozostaw adres mailowy jeśli chcesz być powiadomiony o aktywowaniu ogłoszenia.


Opis ogłoszenia:

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem kontaktów z właścicielami projektów i realizującymi projekty w dziedzinie energii odnawialnej, infrastruktury i nieruchomości, a także pomocą w negocjacjach z nimi i wsparcie podczas realizacji podobnych obiektów.

Inwestorzy mogą zaoferować wspólną realizację DUŻYCH projektów na podstawie umowy EPC z udzieleniem kredytowania zagranicznych państwowych lub komercyjnych banków - różne formy współpracy.

Inwestorzy są również zainteresowani udziałem w realizacji obiektów publicznych oraz możliwości współpracy z klientami rządowymi w realizacji takich projektów, a także udziałem w przetargach tworząc konsorcjum z firmą krajową.

- W dziedzinie energetyki: elektrownie cieplne (TPP) na węgiel, ropę naftową, gaz i biopaliwa, spalanie śmieci, elektrownie wiatrowe, elektrownie słoneczne, itp.;

- Infrastrukturalne obiekty: porty, kolej, metro, autostrady, lotniska;

- Nieruchomość: biurowce, stadiony, kompleksy sportowe i biurowe, zakłady przemysłowe;

Zdjęcie poglądowe
Fot.: https://unsplash.com/photos/wIYDNL0M_p4

Zdjęcia:

Tagi:

elektrownia fotowoltaniczna gaz i biopaliwa, spalanie śmieci porty, kolej, metro, autostrady, lotniska biurowce, stadiony, kompleksy sportowe i biurowe, zakłady przemysłowe

Zobacz również:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2024 DEALDONE
Projekt i wykonanie: sitebysite.pl